Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 11, 19:46

„Aros drift“ komandoje – Pajūrio velnias ir naujas vardas Lietuvos šonaslydžio pasaulyje

Lietuvos šonaslydžio pasaulyje – naujas vardas. Pajūrio sportininkų gretas papildė „Aros drift“ komanda. Joje – Lietuvos pro lygos senbuvis, 2019-ųjų vicečempionas Valdas Vindžigelskis bei Gustas Valainis, kuris šiemet debiutuos „street“ lygoje.
Aros drift komanda
Aros drifto komanda
Temos: 2 Driftas Autosportas

Pajūrio velniu pravardžiuojamas Valdas šiemet toliau važiuos trečios serijos BMW, kuriame po kapotu suksis 5,7 l darbinio tūrio V8 LS variklis. Šis amerikietiškas monstras generuoja virš 850 arklio galių.

„Tikimės, kad šiemet technika bus patikimesnė nei pernai ir bus daugiau galimybių važiuoti varžybose, treniruotėse, išbandyti naujas trasas. Norime važiuoti savo malonumui bei mėgautis šiuo sportu“, – mintimis dalinasi Valdas Vindžigelskis.

V. Vindžigelskis šiemet dalyvaus Lietuvos PRO lygoje, Baltijos drifto čempionate, o jei gerai sukris kortos – ir kitose tarptautinėse varžybose.

Prie vairo – dvylikametis

Tuo tarpu Gustas Valainis šiemet debiutuos Lietuvos „street“ lygoje. Dvylikametis taip pat sėdės už trečios serijos BMW vairo. Pirmosios jaunuolio pamokos prasidėjo pernai su V. Vindžigelskiu bei šonaslydžio teisėju Mantu Kuzmarskiu.

„Driftu susidomėjau pamatęs, kaip važiuoja lietuviai, o pats prie vairo sėdau būdamas vienuolikos metų. Važiuoju su BMW, nes tai geriausias pasirinkimas“, – nedaugžodžiauja Gustas Valainis.

Baltijos šonaslydžio čempionatas prasidės šį savaitgalį Rygoje, Bikerniekų trasoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas