Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 07, 20:56

B.Vanagas ir K.Sikkas laimėjo „Hungarian Baja“!

Sekmadienį ant pirmojo Europos bajų taurės etapo „Hungarian Baja“ podiumo laiptelio suplevėsavo Lietuvos ir Estijos vėliavos. Pirmąjį savo trofėjų iškovojo ir jokių vilčių trijų dienų ralio maratone varžovams nepaliko naujasis „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ ekipažas su Benediktu Vanagu ir Kuldaru Sikku.

Kiek daugiau nei 5 minutėmis nuo lyderių atsiliko „Mini“ ekipažai – portugalo Joao Ferreiros ir lenko Michalo Maluszynski, kurie atitinkamai užėmė antrąją ir trečiąją vietas. Dalyvių sąrašas.

„Europos bajų taurės etape „Hungarian Baja“ pasiektas maksimalus tikslas – laimėjome keturis iš penkių greičio ruožų ir turėjome gerą treniruotę drauge su Kuldaru. Visos lenktynės buvo itin techniškos, nors ir turėjome nemažą persvarą prieš varžovus, bet tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Džiaugiuosi, kad išbandėme naująjį šturmaną ir automobilį dideliame greityje ir sudėtingomis sąlygomis. Pasitikrinome komandą ir keliaujame į priekį“, – po pirmojo iškovoto trofėjaus šiame sezone kalbėjo B. Vanagas.

„TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ tandemas šį sezoną jau startavo pasaulio bajų taurės etape Italijoje bei kaip „nulinis“ ekipažas pasaulio ralio čempionato (WRC) etape Estijoje. Dar vienas startas numatytas rugsėjo 1-4 dienomis pasaulio bajų taurės etape kaimyninėje Lenkijoje – „Baja Poland“.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas