Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 5d. 12:22

Balys Bardauskas paaiškino, kodėl atsisakė išbandyti motociklą prieš startą Dakare

Balys Bardauskas Dakaro ralyje, Limoje 15min iš Dakaro
Žilvinas Pekarskas/HuaweiMate10Pro / Balys Bardauskas Dakaro ralyje, Limoje

Kol visos trys automobiliais Dakaro ralį įveikti bandysiančios komandos leidosi į bandymus kopose prie Limos, Balys Bardauskas, vienintelis motociklininkas iš Lietuvos, testų atsisakė. Pirmiausia dėl to, kad kiekvienas išvažiavimas motociklu į kopas – rizika.

Žilvinas Pekarskas, 15min „Gazas“ žurnalistas, skaitytojams tiesiogiai iš Pietų Amerikos pasakosiantis apie šių metų Dakaro ralį, B.Bardauską sutiko bivuake, sukantį motociklo varžtus. Motociklininkas paaiškino, kad keičia visus varžtus vienodais, mat šitaip bus lengviau remonto atveju.

Motociklininkas prisipažino, kad bandymų atsisakė dėl to, jog Europoje testų pakako.

„Iš mūsų komandos niekas nevažiavo. Be to, kiekvienas toks išvažiavimas į kopas yra rizika – gali kristi. Šito tikrai nereikia“, – pabrėžė jis.

Sportininkui antrino ir jo komandos vadovas Carlosas Brebbia. Pasak jo, galimybė prieš startą išsibandyti techniką – pastarųjų kelerių metų naujovė, tačiau dažniausiai ja naudojasi sunkesnės technikos vairuotojai, motociklininkai – beveik niekada.

15min primena, kad kiek mažiau nei prieš dešimtmetį B.Bardauskas taip pat važiavo Dakaro ralyje. Tąkart motociklininkas neįvertino visų veiksnių ir krito versdamasis per motociklo priekį. Tokio „skrydžio“ pasekmė – abi lūžusios rankos. Malšindamas skausmą vaistais jis pabandė įveikti dar kelis greičio ruožus, tačiau tuomet ralio nebaigė.

Liekamieji reiškiniai po traumos juntami ir dabar. 15min tiesioginėje konferencijoje motociklininkas papasakojo, jog iki šiol negali normaliai lankstyti vienos rankos, tad šiemet į startą jis išlėks pasirūpinęs specialiomis riešų apsaugomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas