Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 21d. 20:28

Balys Bardauskas ruošiasi į Lietuvą: „Jaučiuosi lyg įveikęs Dakarą“

Balys Bardauskas sveiksta Limos ligoninėje
Žilvino Pekarsko/15min nuotr. / Balys Bardauskas sveiksta Limos ligoninėje

Limos ligoninėje laiką leidžiantis motociklininkas Balys Bardauskas sunkiai susižeidė paskutinę Dakaro ralio dieną, mėgindamas įveikti dešimtąjį greičio ruožą. „Paskutinę dieną aš virtau ir virtau gan smarkiai“, – po kelių ligoninėje praleistų dienų 15min sakė motociklininkas. Tačiau geros nuotaikos lietuvis nepraranda ir sako besijaučiąs taip, lyg Dakarą vis dėlto būtų įveikęs.

B.Bardauskas susižeidė sunkiai: nesėkmingai nušokęs į organizatorių nepažymėtą pavojingą duobę, jis susilaužė abi rankas.

„Dešinėje rankoje lūžo keturi kaulai, o kairėje – šeši. Bet palyginus tai nėra tokios didelės bėdos, kokias patyrė kiti motociklininkai toje pačioje duobėje kaip ir aš“, – ligoninės palatoje pasakojo Balys.

Jis ruošiasi namo. Jau pirmadienį Balys paliks Peru ir skris į Europą, o Lietuvą turėtų pasiekti sausio 22 d. 23.59 val. Jis parskris Rygos reisu.

Kartu ligoninę paliks ir kiti susižeidę motociklininkai, anot B.Bardausko, gydytojai lydės juos visus namo.

„Nuotaikos nėra tokios blogos ar piktos. Aš asmeniškai nekirtau finišo linijos, bet morališkai jaučiuosi, lyg toje „Motul“ klasėje įveikęs Dakarą. Kiekvienam jis yra savo, aš manau, kad savo tikslą esu pasiekęs“, – su šypsena kalbėjo motociklininkas.

Tiesa, iki visiško pasveikimo jo dar laukia ilgas kelias – reabilitacija užtruks apie pusmetį, tuo metu Balys žada dėmesį skirti kai kam kitam: „Stengsiuosi daugiau dėmesio skirti šeimai, nei galvoti apie Dakarą.“

Balys Bardauskas šįmet Dakaro ralyje Peru dalyvavo itin didelės ištvermės reikalaujančioje vienišių klasėje „Original by Motul“. Paskutinę ralio dieną, sausio 17-ąją, likus vos 50 km iki finišo, Balys nesėkmingai nušoko į organizatorių nepažymėtą pavojingą duobę. Sraigtasparniu nuskraidintas į Limą motociklininkas buvo operuotas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas