Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 21d. 15:43

Benediktas Vanagas pakomentavo gandus apie naują rėmėją ir suskaičiavo, kiek pinigų trūksta startui Dakare

Po netikėtos žinios apie skyrybas su vienu ilgalaikių komandos rėmėjų – „General Financing“ – Benediktas Vanagas ketvirtadienį lankėsi 15min studijoje ir papasakojo apie komandos „Team Pitlane“ tolesnius veiksmus. Taip pat atsakė ir į provokacinį klausimą, ar tokių skyrybų paviešinimas nėra vien tik labai gera viešųjų ryšių akcija. Daugiau sužinosite, pasižiūrėję pokalbio vaizdo įrašą.

Galutiniam sprendimui – mažiau nei 10 dienų

Nėra ko vynioti žodžių į vatą: po žinios paskelbimo Benediktas Vanagas tapo labiausiai kalbinamu Lietuvos sportininku. Panašu, kad ne mažiau dėmesio jis sulauks ir po 10 dienų, kai paskelbs galutinį apsisprendimą, ar važiuos į Dakaro ralį, kuris vyks Saudo Arabijoje nuo 2020 m. sausio 5 d. Taigi, net jei prarado nemažai finansų, B.Vanagas gavo tikrai labai daug dėmesio iš didžiausių žiniasklaidos kanalų.

Benediktas pasakojo, kad komandai, jei kalbėtume apie vienkartines injekcijas, trūksta apie 200 tūkst. eurų, kad galėtų užtikrintai važiuoti į Dakarą.

O laiko, pasitraukus generaliniam rėmėjui, lieka nedaug. Vėliausiai lapkričio 30 d. iš Vilniaus į Pietų Prancūzijos Marselio uostą turi pajudėti visa technika. Iš ten ji laivu bus gabenama į Saudo Arabiją. Žinoma, jei pasiseks rasti naują verslo partnerį.

Žmonės aukoja po 10 Eur

B.Vanagas sako, kad jis siūlo galimiems partneriams realiai veikiantį verslo modelį, o ne prašo išmaldos. Kita vertus, Dakaro lenktynininkas yra dėkingas pavieniams gerbėjams, aukojantiems nedideles pinigų sumas platformoje „Patreon“. Čia jau suaukota daugiau nei 1 200 dolerių, pinigus per mėnesį pervedė 117 žmonių (vidutiniškai po 10,2 Eur).

Paklaustas, ar ims banko paskolą (V.Žala lizinguoja automobilį penkerius metus), atletas tokią galimybę kol kas atmetė. Jis pripažino Dakaro projekte naudojantis ir dalį savų finansų „skylėms užkaišyti“.

Kalba su naujais rėmėjais

B.Vanagas neslepia, kad per likusias 10 dienų jo komanda intensyviai dirbs, ieškodama naujų rėmėjų. Tiesa, laiko negaišta ir dabartiniai verslo partneriai, kuriems B.Vanagas sako įsipareigojęs.

Paklaustas apie komandos pristatymo renginio, kuris turėjo vykti antradienį, scenarijų, B.Vanagas nenorėjo atskleisti jo detalių. Pristatymas turėjo būti tikrai netradicinis, jo metu po stikliniu skliautu turėjo stovėti ne tik B.Vanago ir S.Rozwadowskio, bet ir Edvino Juškausko bei Aisvydo Paliukėno „Hilux“ (buvęs V.Žalos automobilis).

Tai, kad B.Vanagas neatskleidė pristatymo scenarijaus, sufleruoja, kad lenktynininkas tikisi, kad problema bus išspręsta.

„Kankintis liko nedaug, greičiau nei po 10 dienų viską žinosime“, – juokavo B.Vanagas.

Paklaustas, ar tiesa, kad jį finansiškai nori remti „Vičiūnų grupė“ ir „Maxima“ (tokia informacija plinta internete), sportininkas tvirtino apie tai išgirdęs tik iš 15min skaitytojų. Tiesa, Matijošaičių šeimą jis pažįsta, prieš dvejus metus į Dakarą su „Team Pitlane“ yra važiavęs verslininkas ir lenktynininkas Dainius Matijošaitis.

Komentarai: 13

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas