Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 28d. 10:07 , Atnaujinta: 2019 lapkričio 28d. 11:26

Benediktas Vanagas pristatė naują partnerį ir Dakaro komandą: pavadinimas bus trumpesnis

Benediktas Vanagas pristatė naują rėmėją ir Dakaro komandą
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Benediktas Vanagas pristatė naują rėmėją ir Dakaro komandą.

Nedidelė Dakaro drama Benedikto Vanago komandoje „Team Pitlane“ prasidėjo prieš dvi savaites. Po užtrukusių derybų keliai su tuometiniu generaliniu rėmėju išsiskyrė. Komandos biudžete, B.Vanago teigimu, atsivėrė 200 tūkst. Eur skylė, kurią reikėjo užlopyti per 10 dienų. Todėl komandos pristatymas, turėjęs įvykti prieš pusantros savaitės, buvo perkeltas į paskutinę įmanomą dieną – Dakaro technika į Marselį išvyksta netrukus.

Ir nors vos prieš kelias dienas, skaičiuodamas Lietuvos įmonių bei didžiausių gerbėjų suaukotus pinigus, B.Vanagas sakė turintis tik trečdalį reikiamos sumos, ketvirtadienio rytą Vilniuje, šalia naujojo „Hilton“ viešbučio Gedimino pr., lenktynininkas pristatė komandą ir Dakaro planus. Tiesa, nemažą dalį mokėjimų lenktynininkas jau buvo atlikęs anksčiau – startinis mokestis, lėktuvo bilietai kainavo daugiau nei 100 tūkst. Eur.

„Tai, kad per kiek daugiau nei savaitę pavyko rasti partnerį, kuris išgirdo, patikėjo ir priėmė sprendimą drauge su mumis žengti į iššūkių kupiną Dakaro kelią, yra rekordas ne tik mums. Tikiu, jog ši partnerystė bus pagrįsta savitarpio supratimu ir kurs vertę ne tik abiem pusėms, bet ir šių sporto lenktynių gerbėjams bei visiems, kuriems Dakaras yra tapęs nuo Vyčio neatsiejamu reiškiniu", – sako Benediktas Vanagas.

Sėkmingai sutapo dvi aplinkybės: B.Vanago komanda ieškojo partnerio, o į Lietuvą atėjo Estijos bankas Inbank. Tad abiem organizacijoms – tai puikus būdas sieki savų tikslų.

Naują partnerį rado greičiau nei per 10 dienų, paaukotus pinigus skirs labdarai

Komanda turi naują generalinį rėmėją, kurio pavadinimas puikuosis šalia „Team Pitlane“. Šįkart bendras komandos pavadinimas bus trumpesnis, tik iš trijų žodžių, nes naujasis komandos partneris – „Inbank“. O B.Vanagas Dakare Lietuvai atstovaus nauju pavadinimu „Inbank team Pitlane“.

Kaip ir buvo numatyta anksčiau, naujos partnerystės atveju asmeniškai žmonių paaukotos lėšos bus skirtos kilniai iniciatyvai įgyvendinti.

„Visada liksiu dėkingas visiems, ištiesusiems pagalbos ranką. 662 žmonės, siekdami padėti komandai išvykti į Dakarą, pervedė 15 071 Eur. Susitvarkę neatidėliotinus procesus, drauge su visais nuspręsime, kokiam prasmingam tikslui galime pašvęsti šį žmonių indėlį", – sakė B.Vanagas.

Trigubas pristatymas

Šis B.Vanago komandos pristatymas – neeilinis. Jame – net trys juodos spalvos „Toyota Hilux“. Pirmas – B.Vanago ir S.Rozwadowskio „Juodasis Vanagas“.

Antras – kito Lietuvos ekipažo Edvino Juškausko ir Aisvydo Paliukėno Dakaro automobilis. Jį įsigijo iš Vaidoto Žalos, šiam nusprendus persėsti į modernesnį MINI.

Trečiasis – komercinis projektas. „Toyota“ pristato riboto leidimo 25 automobilių „Hilux“ seriją „Special edition by Benediktas Vanagas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

21:34
06:33
01:02

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas