Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs KKSD direktorius Klemensas Rimšelis: „Nereikia manyti, kad valstybė kasmet rems pasaulio ralio čempionatą"

Klemensas Rimšelis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Klemensas Rimšelis
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Pasaulio ralio čempionatas (WRC) Lietuvoje nebuvo sėkmingas renginys – tą pripažino organizatoriai, kuriuos nuplakti jau spėjo renginio dalyviai ir žiūrovai. WRC Lietuvoje organizatorius Algis Poteliūnas sakė, kad bandys pasimokyti iš klaidų ir kad kitąmet tikisi didesnės valstybės paramos, tačiau šią savaitę Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus kadenciją baigęs Klemensas Rimšelis su tuo nesutinka.

„Tai yra „Lotos rally Poland“. Lietuvos vardo renginio pavadinime nėra, tačiau mūsų valstybė raliui skyrė 200 tūkst. Lt“, – dėstė K.Rimšelis. Jis pridūrė, kad Lenkijos valstybė neprisidėjo nei centu, nes tai komercinis renginys. 

Keistas buvo organizatorių pinigų prašinėjimas – jiems reikalinga suma vis keitėsi. Pasak K.Rimšelio, kai WRC organizatoriai prieš kelis mėnesius kreipėsi į departamentą, jie prašė 200 tūkst. Lt. Tada – į jaunimo sporto reikalų komisiją dėl 300 tūkst. Lt paramos. Po to įteiktas prašymas Susisiekimo ministerijai dėl 700 tūkst. Lt paramos ir galiausiai – premjerui  – dėl 950 tūkst. Lt.

Aš manau, kad reikia turėti ir administracinių gebėjimų tinkamai panaudoti pinigus iš paramos. Ypatingai jeigu tai yra komercinis renginys

„Duokit pinigų – padarysim gerai. Aš manau, kad reikia turėti ir administracinių gebėjimų tinkamai panaudoti pinigus. Ypač, jeigu tai yra komercinis renginys“, – dėstė buvęs departamento direktorius.

„Dabar organizatoriams reikės skirti pinigų ir keliams sutvarkyti. Tokios varžybos „nudrožia“ kelius. Bet renginys įvyko, gal bus pasimokyta iš klaidų. Jeigu galvojama apie perspektyvą, reiktų žiūrėti kažkaip kitaip ir nemanyti, kad kasmet tokį renginį valstybė rems“, – samprotavo K.Rimšelis.

Buvęs KKSD direktorius teigė, kad ne gėda būtų atsisakyti renginio, jeigu jam organizuoti nėra finansinių galimybių.

Pagrindinis WRC ralio Lenkijoje ir Lietuvoje organizatorius Jaroslawas Noworolas mano, kad to gali ir neprireikti. Lietuvoje įvykęs etapas bus svarstomas kartu su WRC ir FIA atstovais ir pats J.Noworolas pripažino manantis, kad kitąmet WRC vyks tik Lenkijoje.

„Lietuviai buvo atsakingi už viską, kas vyko pas juos. Jie pasiūlė greičio ruožus“, – Autosport.com teigė J.Noworolas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas