Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 12, 14:09

„CBet Rally Rokiškis“ retrospektyva: ar dalyviai pamena visus tapusius šio ralio nugalėtojais?

Ketvirtadienio vakarą į Rokiškį jau pradėjo rinktis savaitgalį čia įvyksiančių „CBet Rally Rokiškis“ varžybų dalyviai. Pirmiausia jų laukė administracinės komisijos formalumai. Nusprendėme lenktynininkus čia pasitikti su klausimu, į kurį teisingai atsakyti sugebėjo vos vienas pilotas iš visų mūsų užkalbintų pašnekovų.
Administracinė komisija
Administracinė komisija / Organizatorių nuotr.

Visos ralio naujienos – greitai ir patogiai - gazas.lt arba čia.

Keliems ralio lenktynininkams uždavėme klausimą, kas laimėjo pastarųjų penkerių metų ralius Rokiškyje. Paprašėme visus nugalėtojus išvardinti eilės tvarka nuo 2017-ųjų, kai šis ralis dar vadinosi „Samsonas Rally Rokiškis“.

Vienintelis Giedrius Notkus iš visų viktorinos dalyvių ne tik įvardijo visus buvusių ralių Rokiškyje laimėtojus, bet tai padarė ir chronologine seka. Šį klausimą beveik išlukšteno ir Giedrius Firantas, tačiau jam niekaip nepavyko prisiminti pirmojo, 2017-aisiais metais įvykusio ralio laimėtojo pavardės.

Dauguma kalbintų lenktynininkų dažniausiai klydo įvardydami daugiau Vaidoto Žalos pergalių nei jų buvo. Įdomu tai, kad per penkerių metų ciklą šį ralį Rokiškyje yra laimėję keturių skirtingų valstybių atstovai – Lietuvos, Latvijos, Ukrainos ir Rusijos.

Prieš žiūrint žemiau pateiktą nuotaikingą šios apklausos vaizdo reportažą siūlome susipažinti su visų metų nugalėtojais.

  • 2017 m. – Janis Vorobjovs (Latvija),
  • 2018 m. – Vaidotas Žala (Lietuva),
  • 2019 m. – Vaidotas Žala (Lietuva),
  • 2020 m. – Nikolajus Gryazinas (Rusija),
  • 2021 m. – Valerijus Gorbanas (Ukraina).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas