15min be reklamos
2019 01 02, 19:19 Atnaujinta 2019 01 03, 02:13

Vaidotas Žala išrašytas iš Limos ligoninės, bet turi gerti vaistus ir valgyti tik košes

Vaidotas Žala, dar neprasidėjus Dakarui 2019, atsidūrė Limos klinikoje. Trečiadienį jis praleido lovoje, sportininkui lašinami skysčiai.
Vaidotas Žala Limos ligoninėje
Vaidotas Žala Limos ligoninėje / Agrorodeo Dakar nuotr.

Visos Dakaro naujienos (spauskite čia)

Papildyta sausio 3 d. Gydytojai, kaip ir žadėjo, Vaidotą išrašė iš ligoninės sausio 2 d. vakarą (Lietuvoje jau buvo sausio 3 d.).

„Gerai, kad dar yra laiko atsigauti iki Dakaro starto“, – džiaugėsi Vaidotas 15min.

Šiuo metu jis laikosi „namų režimo“: geria gydytojų išrašytus vaistus ir valgo avižinę košę. Kai sausio 3 d. atsiims Kaljao uoste krovininį „Agrorodeo“ komandos automobilį, iš jo pasiims ir solidų grikių davinį.

Trečiadienio įvykiai Limoje

Kaip 15min sakė „Agrorodeo“ ekipažo šturmanas Saulius Jurgelėnas, Vaidotą visą naktį ir rytą smarkiai pykino. Todėl komanda nusprendė nerizikuoti. Iš pradžių galvojo, kad Vaidotas apsinuodijo maistu.

Todėl sportininkas išvyko į kliniką, kurioje atlikti visi reikiami tyrimai. Jie rodo, kad Vaidotas Peru užsikrėtė bakterija. Ji ir sukėlė negalavimus, kurių rezultatas – dehidratacija (skysčių trūkumas).

Todėl gydytojai skubiai atstato skysčių balansą ir pradeda gydymo antibiotikais kursą.

Šiu metu Peru sostinėje Limoje labai tvanku. Nors ir debesuota, tačiau Lietuvos gyventojams 25–27 laipsnių kaitra – rimtas iššūkis. Todėl visi lenktynininkai ir žurnalistai, jau atvykę į Peru, nuolat gurkšnoja vandenį.

Jei Vaido sveikata ir toliau gerės, medikai jį išleis jau sausio 2 d. vakarą (Lietuvoje bus sausio 3 d. rytas).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas