Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dakaro ralis tapo narkotikų verslo priedanga (video)

Dakaro ralis tapo narkotikų verslo priedanga.
Stop kadras / Vilkike rasti narkotikai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ispanijos policija paskelbė išaiškinusi narkotikų verslu užsiimančią grupuotę, kuri prisidengdama šių metų dykumų raliu iš Argentinos gabeno daugiau nei 800 kilogramų kokaino.

Kaip rašo ispanų portalas marca.com, Ispanijos policija, bendradarbiaudama su Argentinos tarnybomis, per šią operaciją Bilbao, Ibisoje ir Barselonoje sulaikė 6 ispanus, kurie siejami su vienu didžiausių narkotikų tinklų Ibisos saloje.

Šios grupuotės vadeivos T.M.B.T. namuose Barselonoje atliekant kratą buvo rastas lagaminas su keliauti į Argentiną parengtais suklastotais dokumentais ir 6 tūkstančiais eurų. Taip pat rasta 15 tūkstančių tablečių ekstazio, 4,5 kilogramo hašišo, narkotikams sverti skirtos svarstyklės, 2 ilgi šaunamieji ginklai su dėklais ir beveik 47 tūkstančiai eurų.

Ispanijos policija dar praeitą vasarą užčiuopė narkotikų tinklo, tiekiančio kvaišalus į Pitiusų salas, gijas ir išsiaiškino, kad jo nariai vėl ruošia naują narkotikų partiją kitam sezonui. Su tinklu siejamas asmuo tuomet įsigijo sunkvežimį. Suklastojus visus Dakaro ralio techniniam personalui reikiamus logistijos, techninius dokumentus, ralio logotipais apklijuota transporto priemonė iš Bilbao su dviem asmenimis, apsirengusiais pagalbinio personalo uniforma, šių metų sausio pirmomis dienomis pajudėjo į Argentiną.

Vilkikas šioje Pietų Amerikos valstybėje turėjo būti pakrautas narkotikų ir vel grįžti į Ispaniją. Kiti du tinklo nariai iš Ibisos į Buenos Aires vyko atsiskaityti už kvaišalus.

Į vilkiką 814 kilogramų kokaino buvo sukrauta už 100 kilometrų nuo Buenos Airių, toliau ekipažas judėjo tuo pačiu maršrutu kaip pagalbinis personalas. Pasibaigus dykumų raliui grupuotė tikėjosi, kad sunkvežimis sėkmingai įveiks muitinę ir grįš į galutinį etapą – Bilbao.

Kai Dakaro ralio logotipais išpuoštas ir, rodos, įtarimų nekeliantis sunkvežimis praėjusį penktadienį, balandžio 9 dieną, pasirodė Bilbao, buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Specialistai net 12 valandų ardė vilkiką, kol aptiko visus sumaniai medienos, švino ir plieno konstrukcijose slepiamus kvaišalus.

VIDEO: Intervenidos 800 kilos de cocaína en un camión
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas