Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 9d. 19:56

Dakarsko dienoraštis (7): pokštininkai padarė B.Vanago automobilio „tiuningą“ – prisidės 500 AG

Žurnalistui kartais svarbu atsidurti tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Ar kai pas Benediktą Vanagą į svečius užsuka „Toyota Gazoo Racing“ pilotas Nasseras Al-Attiyah, ar kitom, ne tokiom rimtom progom. Pamatai tokius dalykus, apie kuriuos nerašomi oficialūs pranešimai spaudai.

Kol šeštadienio vakarą įrašinėjome pokalbį su Benediktu Vanagu, apžvelgdami pirmuosius šešis etapus, jo komandos nariai nesnaudė. Gal tiksliau būtų pasakyti, kad ne „Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“, o „Heston Airlines“ (Edvino Juškausko) kolegos iš Kauno čia labiau prisidėjo. Kol Benediktas buvo atsitraukęs nuo „Juodojo Vanago“, linksmi kauniečiai „patiuningavo“ automobilio saloną.

Nes Saudo Arabijoje įprasta automobilio panelę apsaugoti nuo karščio uždengiant pačiomis keisčiausiomis medžiagomis. Peru ir kitose Pietų Amerikos valstybėse toks „tiuningas“ yra pasiekęs visai kitas aukštumas – panelė aptraukiama kailiuku.

Todėl kolegos juokavo, kad šitaip apšiltino „Hilux“. O kiti netverdami juokais tvirtino, kad toks vairo, panelės ir pavarų perjungimo svirties papuošimas pridės mažiausiai 500 AG. Benediktas Vanagas taip pat netvėrė juoku ir sakė pasiūlysiąs tokią mintį Nasserui Al-Attiyah. Panašiai, kaip pasiūlė galinio vaizdo kameros idėją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas