Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 25d. 10:24

„Drifto“ magija: norėdamas važiuoti tarp profesionalų, atleido savo vadovą

Paulius Laurinkus
RD foto nuotr. / Paulius Laurinkus

Automobilių sportas yra brangi veikla. Šią tiesą supratęs šonaslydžio meistras Paulius Laurinkus nusprendė imtis visko, ko tik gali prireikti. Pavyzdžiui, atleisti savo vadovą.

Pernai sėkmingai pradėjęs savo sportinę karjerą „Street“ lygos varžybose, Paulius suprato, jog „driftas“ yra jo sportas. Iš Plungės kilęs, žemaitiško būdo nestokojantis jaunuolis savo darbo dienas daugiausiai praleidžia Belgijoje, kur dirba lietuviškoje įmonėje. Šios vasaros renginiams negailestingai artėjant, o algos skaičiams toliau negailestingai signalizuojant grįžimą į „pradinukų“ lygą, P.Laurinkus nusprendė šią situaciją pakeisti iš esmės.

Žygis Foto nuotr./Varžybų akimirka
Žygis Foto nuotr./Varžybų akimirka

„Aš dirbu įmonėje pavadinimu UAB „Volas“. Įmonė yra lietuviška ir turi atstovybę Belgijoje. Būtent belgai buvo atsakingi už klientų paiešką ir projektų derinimą. Belgas, kuriam buvau kaip ir pavaldus savo darbe, švelniai tariant nepersistengė ir pernai metus baigėme turėdami aštuonis darbuotojus ir nulį užsakymų šiems metams. Aš supratau, kad tai prie gero neprives ir tuo pačiu tai yra geras šansas pasigerinti savo situaciją prieš sezoną. Pasitariau su įmonės vadovais, jie išreiškė pasitikėjimą manimi, belgą paleido namo ir dabar, praėjus pusei metų, mes turime 22 darbuotojus, ieškome jų dar daugiau, bei jau turime užsakymų daugiau nei metams į priekį. Mano algai tai reiškė pajudėjimą į gerąją pusę, o sportinei karjerai tai reiškė vieną – turbiną ir į „Semi Pro“ lygą. Trumpai tariant, kai labai nori, tai pasidaro viskas ir visaip, kad tik išvažiuoti“, – šypsojosi sportininkas.

Tokie pokyčiai virto nemaža našta jo automobilį prižiūrinčioms „Auto Dominus“ dirbtuvėms: „Vieną dieną Paulius užsuka į servisą ir sako – žinai, čia darbe sugebėjau pasikelti našumą 110%, tai man atrodo nežaidžiam, dedam turbiną ir važiuojam sezoną „Semi PRO“. Ir jis tą pasakė iki pirmų varžybų likus truputį daugiau nei savaitei, o veiksmo iki išvažiavimo ir taip netruko. Apsižiūrėjome, sėkmingai turėjome beveik visas detales vietoje, darbai sekėsi puikiai, tik štai pati turbina kiek pavėlavo, tad teko nusukti ją nuo savo automobilio“, – kalbėjo dirbtuvių vadovas Paulius Piščikas.

RD foto nuotr./Varžybų akimirka
RD foto nuotr./Varžybų akimirka

Nekuklius pokyčius tiek savo gyvenime, tiek sportinėje karjeroje išgyvenęs plungiškis džiaugiasi, jog priimti sprendimai juda į priekį ir jau dabar gali pasigirti daug žadančiais rezultatais: tiek Rygos, tiek ir „Autoplius.lt Fast Lap“ metu vykusiame „Semi Pro“ drifto etape jis užėmė ketvirtąją vietą.

Nors ir nė karto nelipo ant podiumo, taškų kraičiu šiuo metu nusileidžia tik sezono lyderiui Igoriui Martinovui. Dabar, pradėdamas pasiruošimą „Automotive.lt Semi-PRO“ etapui Kačerginėje, P.Laurinkus tikisi žengti dar žingsneliu aukščiau ir pagaliau namo parsivežti trofėjų: „Prieš varžybas stengiamės neplanuoti rezultato, daryti geriausia ką galime. Aišku nelabai patogu, kad aš realiai atskrendu dieną prieš varžybas, sudalyvauju ir skrendu atgal darbuotis, tačiau tai yra sąlygos, kurių negaliu pakeisti.“

Artimiausias išbandymas šiam pilotui lauks jau birželio 8-9 dienomis Kačerginės „Nemuno žiede“. Kol PRO lygos pilotai varžysis itin greitoje „UpHill Drift by Liqui Moly“ trasoje, Paulius ir jo kolegos susikaus „Automotive.lt Semi PRO“ dvikovose, kurios vyks jau pritemus. Tai bus naujas iššūkis šios lygos pilotams, bei itin įdomus vaizdas varžybų žiūrovams. Greita, tikslumo reikalaujanti trasa iš dalyvių pareikalaus didelio susikaupimo, o negailestingi trasos atitvarai susirinks jo pristigusius.

Temos: 2 Driftas Autosportas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

00:44
01:08
32:35

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas