„Formula Drift“ varžybose Long Byče Aurimas Bakchis užėmė antrą vietą

JAV šoninio slydimo lygos „Formula Drift“ čempionato pirmame etape lietuvis Aurimas Bakchis užėmė antrą vietą, tik finale nusileidęs norvegui Fredricui Aasbo. Trečią vietą Long Byče vykusiose varžybose užėmė amerikietis Ryanas Tuerckas.
„Formula D“ 2015-ųjų pirmas etapas Long Byče
„Formula D“ 2015-ųjų pirmas etapas Long Byče / „Formula D“ nuotr.

Kelyje į finalą 650 AG išvystantį „Hyundai Genesis Coupe“ vairuojantis lietuvis iš kovos pašalino Conradą Grunewaldą, Justiną Pawlaką, Vaughną Gittiną jaun. ir Mattą Fieldą.

31-erių metų amžiaus A. Bakchis praėjusiame „Formula D“ sezone užėmė ketvirtą vietą, o savo debiutiniame sezone pelnė „Metų naujoko“ titulą.

2015-ųjų „Formula D“ sezone dalyvauja ir latvis Kristapas Blušas, tačiau pirmasis etapas jam baigėsi „Top 32“ turnyre – tarp 16 geriausių jis nepateko, pralaimėjęs kovą Danui Savage'ui. Nepaisant to, jo pasirodymas Long Byče – geriausias tarp šiemetinių „Formula D“ naujokų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas