Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Greituminio slalomo varžybų serija „Dzūkijos taurė 2015“ keliasi į Druskininkus

„Dzūkijos taurė“
Organizatorių nuotr. / „Dzūkijos taurė“
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Prasidėjo dalyvių registracija į antrą greituminio slalomo varžybų serijos „Dzūkijos taurė 2015“ etapą, kuris startuos gegužės 23 dieną Druskininkuose. Nors pirminiame sezono kalendoriuje antras serijos susitikimas buvo numatytas Veisiejų autodrome, tačiau organizatoriai priėmė kitą sprendimą.

„Druskininkai – tai pietų Lietuvos perlas, kuris „Dzūkijos taurėje“ turėtų sužibėti skaisčiausiai. Atnaujinta Veisiejų trasa savo valandos dar sulauks, o šį syk vairus kviečiame pasukti į pietus, kur kurorto atmosfera ir aštrių lenktynių emocijų derinys turėtų patikti visiems“, – sprendimą antro etapo varžybas perkelti į Druskininkus komentavo Tadas Zdanavičius, varžybų organizatoriaus, „Alytaus autoklubo“ atstovas.

VIDEO: Kvietimas į antrą etapą

Kova dėl Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurės

Gegužės 23 dieną Druskininkuose startuos ne tik „Dzūkijos taurės“ antrasis, bet ir Lietuvos greituminio slalomo bei kalnų lenktynių čempionato 3 etapai, todėl tikimasi, jog prie starto linijos žiūrovai turėtų išvysti daug įdomios ir labai greitos technikos.

Manoma, kad susirinkti turėtų apie 60 lenktynininkų, nes jau pirmąjame „Dzūkijos taurė 2015“ etape Alytuje jų buvo beveik 40.

Nesvarbu kurioje įskaitoje ar klasėje dalyvis startuos, tačiau kiekvienas turės progą kautis dėl garbingiausio varžybų trofėjaus – Druskininkų savivaldybės mero, automobilių sporto meistro Ričardo Malinausko įsteigtos taurės, kuri atiteks absoliučiai greičiausiam lenktynių dalyviui.

Organizatorių nuotr./„Dzūkijos taurė“
Organizatorių nuotr./„Dzūkijos taurė“

Kad motyvacijos „spausti“ netrūktų – finiše greičiausiųjų laukia ir daiktinis, 2000 eurų vertės prizinis fondas. Beje dalyviams vairuojantiems „Renault“ automobilius, varžybų rėmėjas, oficialus „Renault“ atstovas „Alkestos autocentras“ dovanoja trečdalį startinio mokesčio.

Trasa po paslapties skraiste

Kur įsikurs „Dzūkijos taurė 2015“ antro etapo varžybų centras ir kur drieksis pati trasa, organizatoriai atskleis greitai.

Kol kas jie gali pasakyti tik tiek, jog bus išlaikytas sezono pradžioje žadėtas formatas: tą pačią trasą sportininkai privalės įveikti tiek į vieną, tiek į kitą pusę po du (o gal net tris) kartus, tarp važiavimų keisis ir ruožo įveikimo schema. Ji jau sudaryta, varžybų dokumentai suderinti tiek su Druskininkų miesto savivaldybe, tiek su Lietuvos automobilių sporto federacija.

VIDEO: Pirmasis etapas

Dalyvių skaičius ribotas

Anot organizatorių, „Dzūkijos taurės 2015“ greituminio slalomo serijos varžybose siekiama ne kiekybės, bet kokybės.

„Norime, kad kiekvienas sportininkas trasoje turėtų galimybę praleisti kuo daugiau laiko, bet ir pačios varžybos neužsitęstų. Jau dabar jaučiame didelį susidomėjimą etapu, todėl esame priversti dalyvių skaičių riboti iki 60 automobilių ir skelbime tik išankstinę registraciją. Deja kas nespės – tas pavėluos. Neribojame tik žiūrovų skaičiaus – renginys bus nemokamas, jų labai laukiame.“, – juokaudami sakė „Dzūkijos taurės“ lenktynių serijos organizatoriai.

Organizatorių nuotr./„Dzūkijos taurė“
Organizatorių nuotr./„Dzūkijos taurė“

Jau greitai kortų bus atskleista daugiau, o dabar dalyviai kviečiami registruotis startui, susipažinti su papildomais varžybų nuostatais ir kitais serijos dokumentais organizatoriaus interneto svetainėje.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas