Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 24d. 18:15

„Halls Winter Rally“: daug šalčio, mažai sniego ir gerų vaizdų nestokosiantys greičio ruožai naktį

„Halls Winter Rally“ atidarymas
Tomo Markelevičiaus nuotr. / „Halls Winter Rally“ atidarymas

Penktadienį, sausio 24 dieną, prasideda pirmasis 2014 metų Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas – „Halls Winter Rally“. Penktadienį lenktynininkai įveiks keturis greičio ruožus, kurie vyks tamsiu paros metu, o šeštadienį jų laukia dar dešimt.

Visa ralio distancija – 394 km, o greičio ruožų ilgis – 125 km. Penktadienį ralistai įveiks 35 km – pirmas ir trečias GR po 10 km, antras ir ketvirtas – po 7,5 km.

VIDEO: „Halls Winter Rally“

Prieš ralį kalbinti lenktynininkai daugiausia dalijosi įspūdžiais apie trasos dangą. Dėl šį sezoną vėlai atėjusios žiemos žemė dar nėra pakankamai padengta sniegu, susiformavęs tik įšalas. Sportininkai minėjo, kad padangų dygliai dėl važiavimo žvyru greitai nulakstys, tad sukibimas mažės su kiekvienu greičio ruožu.

Padangų dyglių neliks po pirmų greičio ruožų, tad padangos su keliu sukibs prastai

„Rekomenduojame atvykti į naktinius GR. Iš padangų skris žiežirbos, matysis įkaitę stabdžiai ir kitas gėris, kurį įvertins kiekvienas ralio fanas“, – rašė „Wellman rally team“ komanda, kurios trys ekipažai startuos ralyje: Martyno Samuičio, Joanos Survilaitės ir Gedimino Ramono.

Šį reiškinį puikiai apibūdino praėjusių metų Lietuvos dviem ratais varomų automobilių ralio čempionas Karolis Raišys: „Savaitgalį Utenoje snigs padangų dygliais.“

Startas – Utenos mieste

Ralio startas bus duotas penktadienį, 18 val. 30 min. nuo Utenos daugiafunkcio sporto komplekso. Čia taip pat tradiciškai įsikurs ir ralio štabas bei serviso zona, kurioje veiksmas virs penktadienio vakarą ir visą šeštadienį. Jo tiesioginę transliaciją nuo 18 val. 30 min. galite stebėti žemiau.

Iš karto po „Halls Winter Rally 2014“ atidarymo lenktynininkai varžybas pradės „Top Gear“ ir „TAEM Group“ pavadintuose greičio ruožuose, kurie žiemos ralyje yra buvę šviesiu paros metu, tačiau tamsoje jie vyks pirmą kartą. Tai siaurų ir techniškų atkarpų kupini greičio ruožai, tapsiantys dideliu iššūkiu ekipažams ir suteiksiantys unikalių vaizdų žiūrovams. 

VIDEO: „Halls Winter Rally 2014“ - „Top Gear“ naktinis greičio ruožas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas