Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 28d. 14:31 , atnaujinta: 2016 sausio 28d. 16:47

„Halls Winter Rally“ trasose telkšo balos

Vytauto Švedo susipažinimas su trasa
Vytauto Švedo susipažinimas su trasa

Lenktynininkai ketvirtadienį atlieka susipažinimo su „Halls Winter Rally 2016“ trasomis procedūras. Jie, neviršydami leistino greičio ir važiuodami „civiliniais“ automobiliais, susipažįsta su ralio trasomis, kuriose jau penktadienį skries didžiuliu greičiu.

Dar prieš savaitę Lietuvoje vyravo neigiama temperatūra ir kone visas šalies plotas buvo padengtas sniegu, tačiau orui sušilus, sniegas ištirpo per kelias dienas – liko tik įšalas. 

Lenktynininkai ir gerbėjai spėlioja, kad kai kuriuose greičio ruožuose važiuoti bus itin sudėtinga. Pirmieji dalyviai trasą „išmals“, o paskutiniesiems teks ropoti per gilias provėžas. Kadangi „Halls Winter Rally“ greičio ruožai važiuojami du kartus, antras startas gali tapti iššūkiu du varančiuosius ratus turintiems modeliams.

„Keistokas žiemos ralis“, – lakoniškai savo „Facebook“ paskyroje rašė Vytautas Švedas.

„Susirašinėjam Winter Rally“. Nelengva“, – teigė Karolis Raišys.

Janis Vorobjovas juokavo, kad šios trasos labiau primena ne klasikinį ralį, o ralio reido varžybas bekelėje.

„Nekreipiam dėmesio į balas ir purvą, besistengdami susipažint su‪ ‎„Halls Winter Rally‬“ trasomis. Bet prieš tokias kliūtis ir užsispyrimas bejėgis. Sutikom darbštų, bet niekur neskubantį aukštaitį...“, – juokavo Martyno Samuičio šturmanas Ramūnas Šaučikovas.

Jie susipažinimo su trasomis metu kelyje sutiko netikėtą kliūtį – nuvirtusį medį.

Martynas Samsonas su Mindaugu Varža, susipažinimui su trasomis naudojantys „Toyota Land Cruiser“ visureigį, atlieka ir evakuatoriaus pareigas.

Šios sąlygos primena 2013-aisiais Lenkijoje vykusį Europos ralio čempionato etapą, kuriame dalyvavo keli lietuvių ekipažai. Tuomet susipažinimo su trasomis metu daug automobilių klimpo, o varžybas buvo nurima atšaukti: Mikolaikų regiono apylinkes skalbęs lietus daugelį vietos žvyrkelių pavertė sunkiai pravažiuojamais.

Ralio gerbėjai netgi sugalvojo naujus pavadinimus šiam raliui: „Halls Water Rally“, „Halls Dirt Rally“ ir pan.

„Halls Water Rally“
„Halls Water Rally“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:54
03:48
01:56

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas