Dabar populiaru
Publikuota: 2017 balandžio 3d. 09:41

„Hunt the Wolf“ varžybose – paskutiniai pasiruošimai didžiajam startui

Lietuvių komanda „ATV Fanai Racing Team“ sėkmingai pasiekė „Hunt the Wolf“ varžybų stovyklavietę. Įsikūrę tarpeklyje kartu su šimtais keturračių entuziastų, lietuviai sekmadienį paskyrė treniruotėms ir technikos reguliavimui, o pirmadienį toliau bandys aplinkinius kalnus.

„Iki starto dar kelios dienos, bet lenktynės jau vyksta serpantinų keliais“, – dar prieš komandai pasiekiant „Hunt the Wolf“ dalyvių stovyklą, juokavo „ATV Fanai Racing Team“ komandos narys Antanas Kanopkinas. Privažiavimas iki tarpeklyje įsikūrusios dalyvių stovyklos – ne pats paprasčiausias. Tokia vieta pasirinkta dėl specifinės „Hunt the Wolf“ lokacijos: visos varžybos vyksta kalnais, o kiekvieno etapo finišas – ten pat, kur ir startas. Dalyviai visas dienas važiuos į skirtingas kalnų puses ir finišuos toje pačioje dalyvių stovykloje.

Po pirmųjų sekmadienio pasivažinėjimų „ATV Fanai Racing Team“ komandos nariai neslėpė, kad techniką teks reguliuoti, nes motociklų paruošimas Lietuvoje ne visiškai atitinka sąlygas Rumunijoje.

„Išbandėme kalnus, sukibimą, tai mechanikai dabar turi ką veikti. Kažkam amortizatorius pakoreguoti, kažkam oro per daug, kažkam per mažai. Mes pirmadienį toliau treniruosimės, žiūrėsime, ar viskas gerai su technika – ar padėjo reguliavimai. Antradienį – didysis startas“, – dalyvių stovyklojė kalbėjo A.Kanopkinas.

Pirmas „Hunt the Wolf“ etapas vyks antradienį. Visos varžybos sudarytos iš penkių etapų, o dalyviai suskirstyti į tris klases: „Extreme“, „Crossover“ ir „Adventure“. Lietuviai dalyvauja vidurinėje pagal sudėtingumą – „Crossover“ įskaitoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:38
05:05
01:46

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas