2023 01 20, 11:32

Į Vilnių atvyko Le Mano lenktynių perlas – „Porsche 919 Hybrid“

Staigmena sportinių automobilių entuziastams: „Porsche“ centre galima pamatyti riboto leidimo „911 Edition 50 Years Porsche Design” ir Le Mano automobilį „Porsche 919 Hybrid“.
Vilniuje - „911 Edition 50 Years Porsche Design” ir Le Mano automobilis „Porsche 919 Hybrid“
Vilniuje - „911 Edition 50 Years Porsche Design” ir Le Mano automobilis „Porsche 919 Hybrid“ / Porsche nuotr.

„Porsche centras Vilnius“ trumpam tapo automobilių muziejum. Čia galima pamatyti unikalius sportinius automobilius –„Le Mano“ lenktynių pažibą „Porsche 919 Hybrid“ ir riboto leidimo „911 Edition 50 Years Porsche Design”. Automobiliai eksponuojami sausio 20-21 ir 23-25 dienomis.

„ „Porsche 919 Hybrid“ – tai tikras sportinių automobilių pasaulio superherojus. Kitas, „911 Targa 4 GTS“ pagrindu pagamintas riboto leidimo „911 Edition 50 Years Porsche Design“ – tai sportinių automobilių klasikos viršūnė, kuria žavisi ne tik sportinių automobilių entuziastai, bet ir žmonės, įprastai nekreipiantys dėmesio į automobilius“, – sako „Porsche centras Vilnius“ vadovė Rasa Klimavičiūtė.

„Porsche“ centre Vilniuje eksponuojamas „Porsche 919 Hybrid” – tai itin retas modelis, į Lietuvą specialiai atvykęs iš „Porsche“ muziejaus Vokietijoje.

Vos 870 kg sveriantis „Porsche 919 Hybrid“ automobilis turi 2,0 litrų, V4 formos turbo-benzininį variklį. Šis sportinis bolidas išvysto net 359 km per valandą greitį, o bendra sistemos galia, kartu su elektros energija iš dviejų regeneravimo sistemų, siekia net 902 arklio galių.

Kitas perlas smalsuolių akims – tai legendinio „Porsche 911“ modelio kūrėjo atminimui ir garbei skirtas modelis. „911 Targa 4 GTS“ pagrindu sukurta riboto leidimo „911 Edition 50 Years Porsche Design“ serija išsiskiria daugybe ikoniško Ferdinand Alexander Porsche dizaino įkvėptų elementų. Automobilio eksterjere ir interjere dominuoja juoda spalva, kuri pasirinkta neatsitiktinai, nes būtent tokios spalvos buvo ir pirmojo F. A. Porsche 1972 m. sukurto rankinio chronografo spalva.

Eksliuzyviniam automobiliui iš klasikinio „911” modelio pasiskolinta languotu audiniu „Sport-Tex“ aptraukta sėdynių centrinė dalis ir raudonos spalvos „Porsche Design“ laikrodžio sekundžių rodyklė „Sport Chrono“ pakete, kuris šiam modeliui yra standartinis. Jubiliejinio „911“ modelio klasikines matinės platinos spalvos juostas šonuose puošia „Porsche Design“ užrašai, tuo tarpu modelio variklį dengiančios grotelės gale pažymėtos „Porsche Design 50th Anniversary“ ženkliuku su F. A. Porsche parašu.

Pastarasis limituoto leidimo modelis turi 480 arklio galių, leidžiančių 100 km/h greitį pasiekti vos per 3,5 sekundės. Tuo tarpu maksimalus „911 Edition 50 Years Porsche Design” greitis siekia 307 km/val.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Aukcione parduotas vienintelis Lietuvai skirtas „Porsche 911 Dakar“: kokia parama keliaus Ukrainai?
Aukcione parduotas vienintelis Lietuvai skirtas „Porsche 911 Dakar“: kokia parama keliaus Ukrainai?
„Porsche Baltic“ komanda startuos ir „24h series“ lenktynėse Barselonoje, Mugello bei Spa
„Porsche Baltic“ komanda startuos ir „24h series“ lenktynėse Barselonoje, Mugello bei Spa
Los Andželo parodoje „Porsche“ parodė riboto leidimo modelį „911 Dakar“
Los Andželo parodoje „Porsche“ parodė riboto leidimo modelį „911 Dakar“
„Porsche“ pristatė naująjį „911 Carrera T“ su mechanine pavarų dėže
„Porsche“ pristatė naująjį „911 Carrera T“ su mechanine pavarų dėže
Tėvo pėdomis: devynmetis Deivido Jociaus sūnus – prie „Formulės-4“ vairo
Tėvo pėdomis: devynmetis Deivido Jociaus sūnus – prie „Formulės-4“ vairo
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie Gazas