Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš sporto salės į lenktynių trasas

„P1 racing by WTR“ komanda
Komandos nuotr. / „P1 racing by WTR“ komanda
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

„P1 racing by WTR“ kartingo komanda paskelbė apie savo lenktynininkų 2014 metų planus. Daugelio Lietuvos ir užsienio varžybų nugalėtojai bei prizininkai dešimtmečiai Tomas Vaitekūnas, Gustas Grinbergas, Danielius Vavilovas ir vienuolikametis Kajus Samsonas pergalių šiemet sieks Italijos ir Lenkijos trasose.

Ambicingi siekiai

„Laukia labai įtemptas ir sunkus sezonas. Jau už mėnesio numatytas pirmasis startas Italijoje vykstančiose tradiciškai sezoną pradedančiose Trofeo di Primavera lenktynėse. Suprasdami, kad sparčiausiai tobulėjama tik didžiausią konkurenciją turinčiuose čempionatuose, šiemet dėmesį sutelksime į Lenkijoje vykstančias varžybas. Sportininkai dalyvaus net 16 Lenkijos “Mini Rok„ kartingo čempionato etapų, 4 Lenkijos “Mini 60„ klasės etapuose. Metų pradžioje ir pabaigoje startuosime 4 lenktynėse Italijoje“, – sakė komandos vadovas Darius Grinbergas.

Komandos nuotr./„P1 racing by WTR“ komanda
Komandos nuotr./„P1 racing by WTR“ komanda

Pluša sporto salėje

Siekdami tobulos fizinės formos, sportininkai jau sausio mėnesį pradėjo intensyvias treniruotes „Gemma sporto terapijos klube“ Vilniuje.

„Šiame klube pakankamai skiriama dėmesio vaikams, veikia atskiras vaikų sporto klubas, jame dirba patyrę vaikų kineziterapeutai,  kurie puikiai išmano, sveiko ir saugaus sporto subtilybes. Pirmiausiai lenktynininkams atlikome išsamų  kineziterapinį ištyrimą, kiekvienam lenktynininkui buvo sudaryta asmeninė treniruočių programa. Matome, kad šie vaikai sportuojantys, tačiau, kai kuriuos raumenis reikia stiprinti, gerinant laikyseną. Treniruočių procese nenaudojame treniruoklių, o vadovaujamės principu, kad kiekvienas kūnas yra pats sau treniruoklis ir jam nereikia daug išorinės pagalbos. Todėl galime užtikrinti intensyvų fizinės būklės gerėjimą net tik suaugusiems, bet ir vaikams, kurie tradiciniuose sporto klubuose sportuoti negali dėl treniruoklių nesaugumo. Treniruotės su Gymstick lazdomis, Bosu platforma, Pilates treniruotės tai yra puikus būdas vaikams įskiepyti sveiko gyvenimo įpročius“, – kalbėjo šio sporto klubo vadovas Tadas Puzara.

Komandos nuotr./„P1 racing by WTR“ komanda
Komandos nuotr./„P1 racing by WTR“ komanda

2014 metais komandos lenktynininkams keliami patys aukščiausi tikslai. Bus siekiama pergalių ne tik atskirose lenktynėse, bet ir Lenkijos čempionato nugalėtojo vardo asmeninėje įskaitoje. Tikimasi niekam neužleisti ir 2013 metais iškovotų čempionų laurų Lenkijos čempionato komandų bei klubų įskaitoje.

„Intensyviai ruošiamės ne tik sporto salėse. Galiu pasidžiaugti, kad 2014 metais ir technika bus parengta nepriekaištingai. Kaip ir ankstesniais metais naudosime pirmaujančio Italijos kartingų gamintojo „Birel“ važiuokles, lenktynėse techniką aptarnaus 2013 metų Lenkijos čempionės „WTR Racing“ komandos mechanikai, o variklius varžyboms ruoš praėjusių metu Mini Rok pasaulio taurėje nugalėjusios „Baby Race“ ekipos specialistai iš Italijos“, – pasakojo D.Grinbergas

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas