Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 9d. 10:22

Kazimieras Vasiliauskas vietoj lenktynininko karjeros renkasi teisę

Kazimieras Vasiliauskas
sportas.info nuotr. / Kazimieras Vasiliauskas

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinki teisininko karjerą.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje,“ – kalbėjo 2010 –aisiais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8 metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes. Yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus. 2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, dalyvavo ir „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aisiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintąją bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtąją. Per abu lenktyniavimoo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau  jokių perspektyvų,“ – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visąlaik. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. O 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti,“ – pasakojo K. Vasiliauskas.

sportas.info
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas