15min be reklamos
2022 01 05, 15:41

Ketvirtą Dakaro dieną A.Gelažninkas pagerino savo pozicijas bendroje įskaitoje

Ketvirtąją Dakaro ralio dieną Arūnas Gelažninkas („Orion Dakar Team“) toliau išlieka pirmoje vietoje „Original by Motul“ klasėje bei gerina savo poziciją bendroje įskaitoje.

Trečiadienį lenktynininkai įveikė ilgiausią šių metų Dakaro ralio greičio ruožą – net 464 km. Iš viso trasa su pravažiavimais buvo 706 km ilgio.

„Po šio varžybų etapo jaučiuosi kur kas geriau nei vakar, – pasakoja Arūnas. – Važiavimas buvo labai greitas, beveik visą laiką lėkiau iki galo atsukęs rankeną.

Keletą kartų pasitaikė pavojingos situacijos, kuomet po apačia atsivėrė bedugnė, sumėtė ratus, teko tiesiog praskristi. Tokiais momentais gyvenimas pralekia pro akis.“

Motociklininkas pasakoja, kad visą atkarpą važiavo grupelėje kartu su čeku Janu Brabecu ir lenku Konradu Dabrowskiu.

„Vienas kitam padėjom, stūmėm ir traukėm, manau, kad dėl to pasiekėme tikrai gerą rezultatą, rungiamės su gamyklinių komandų sportininkais, kurių technika žymiai greitesnė, taigi, manau, viskas liuks, – tikina Arūnas.

– Diena buvo kiek šiltesnė, daug dulkių ir vėjo, kuris dažnai gelbėjo. Dabar svarbu pasiruošti dar dviem ralio dienoms iki po to laukiančio poilsio.“

Šiuo metu bendroje įskaitoje lietuvis pakilo į 30-ąją vietą.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas