Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 5d. 14:21

„Legalus dragas: Šiauliai 2020“ – ypatingi kelių policijos kuponai „kelių chuliganams“

Šių metų birželį sėkmingai startavęs projektas „Legalus dragas" jau šį savaitgalį, rugpjūčio 8 ir 9 d., persikelia į Šiaulius.

Kažkada buvusi nelegalaus „Drago" trasa – Zokniuose esantis apleistas oro uostas – šiam savaitgaliui adrenalino mėgėjams taps legalia trasa, kurioje vyks legalios automobilių ir motociklų traukos lenktynės „Legalus Dragas: Šiauliai 2020".

Projektą organizuojanti Lietuvos kelių policijos tarnyba, bendradarbiaudama su ilgamečiais traukos lenktynių organizatoriais DragFest.LT ir Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), žengia dar vieną žingsnį – kviečia ne tik vairuoti ir kelyje elgtis atsakingai, bet ir parengė staigmeną.

Vairuotojai, kurie buvo bausti už greičio viršijimą, chuliganišką vairavimą ar dalyvavimą nelegaliose „Drago" lenktynėse gaus kuponus ir jau Šiauliuose vykstančiose lenktynėse dalyvaus nemokamai!

Kuponus gaus automobilių ir motociklų vairuotojai, kurie už minėtus pažeidimus teisę vairuoti susigrąžino nuo 2020 m. nuo birželio 1 d. iki 2020 m. rugpjūčio 7 d.

Norintys gauti kuponus turi kreiptis į Šiaulių apskr. VPK Kelių policijos tarnybą (Purienų g. 48, Šiauliai) ketvirtadienį (8-12 val. ir 13-17 val.) ir penktadienį (8-12 val. ir 13-15.45 val.).

Tokie kuponai bus dalijami ir ateityje kituose šalies miestuose vyksiančiuose „Legaliuose Draguose".

Visą savaitgalį Šiauliuose bus gazuojama legaliai! Veiksmo vieta – Aviacijos g., Šiauliai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu Tik 15min
Interviu

Video

07:36
01:32
00:55

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas