Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 05 25, 09:01

Lietuvaitė, kurianti gyvenimą su „Formulės 1“ pilotu N.Hulkenbergu: apie širdies ritmą ir DRS

Kuo mažesnė valstybė, tuo labiau ji nori turėti savo herojų – astronautą arba „Formulės 1“ lenktynininką. Nei vieno, nei kito, deja, Lietuvai nepavyko išleisti į pasaulį. Žinoma, neskaičiuojant kelių lietuviško kraujo turinčių kosmonautų bei astronautų. Tačiau „Formulėje 1“ Lietuva turi „savų“ žmonių. Tai – Nico Hulkenbergas.
Išskirtinių drabužių kūrėja Eglė Ruškytė – „Formulės 1“ piloto Nico Hulkenbergo širdies draugė
Išskirtinių drabužių kūrėja Eglė Ruškytė – „Formulės 1“ piloto Nico Hulkenbergo širdies draugė / Žilvino Pekarsko / 15min nuotr.

Papildyta. Nuoširdžiai sveikiname Eglę. Ceremonijos Monake metu Eglė 2021 m. birželio savaitgalį ištekėjo už Nico Hulkenbergo.

Eglė Ruškytė ir Nico Hulkenbergas

Išskirtinių drabužių kūrėja Eglė Ruškytė – „Formulės 1“ piloto Nico Hulkenbergo širdies draugė, su lenktynininku gyvenanti Monake. Tad šio savaitgalio „Formulės 1“ lenktynės jiems bus „namų“. Šeštadienį siaurose Monako gatvėse laukia kvalifikacija, o sekmadienį – lenktynės.

Pora susipažino prieš ketverius metus, ir nuo to laiko Eglė pradėjo domėtis ne tik vąšeliu nertais drabužiais (jos klientės – Rihanna bei švedų modelis, aktorė, dainininkė Victoria Silvstedt), bet ir autosportu.

Eglė stebi visas „Formulės 1“ lenktynes, kuriose geltonu „Renault“ bolidu dalyvauja Nico Hulkenbergas. Tiesa, kartu su savo antra puse keliauja ne į visas trasas, nes jie abu gana savarankiški, turi pakankamai profesinės veiklos. Juo labiau kad komandos strategijas Nico aptarinėja su komandos vadovybe. O su Egle ir draugais po lenktynių dažniausiai važiuoja vakarienės, kurios metu diskutuoja apie svarbiausias pasibaigusių lenktynių akimirkas. Tiesa, po lenktynių, kiekvieną pirmadienį Nico dar kartą peržiūri lenktynių vaizdo įrašą.

Kas lemia sėkmę „Formulėje 1“

Praėjusiais metais „Renault“ komanda užėmė 4-ąją vietą ir šiemet taikėsi dar aukščiau. Deja, sezono pradžia susiklostė kiek blogiau, nei tikėtasi.

Žilvino Pekarsko / 15min nuotr./„Formulės 1“ legenda Alainas Prostas
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr./„Formulės 1“ legenda Alainas Prostas

Kaip 15min sakė Alainas Prostas, keturis kartus F1 čempionas ir „Renault“ F1 komandos guru bei prezidentas Jerome'as Stollas, kiekvienos komandos sėkmę „Formulėje 1“ lemia keturi komponentai: pilotai, varikliai, važiuoklės ir komandos veiksmai.

Jo teigimu, šiuo metu „Renault“ komanda turi puikius pilotus – Nico Hulkenbergą ir Danielį Ricciardą (pernai su „Red Bull“ bolidu jis laimėjo Monako GP) – sparčiai tobulėjantį variklį ir gerą komandą. Tačiau kol kas silpnoji vieta – važiuoklės reguliavimas. Tad pilotams nėra ko krimstis dėl nesėkmių sezono pradžioje.

O kaip į tokius rezultatus reaguoja Nico Hulkenbergas? Kaip jis jaučiasi būdamas vienoje komandoje su D.Ricciardu? Ar per lenktynes suintensyvėja ir Eglės širdies ritmas? Apie tai ir kitus su F1 susijusius dalykus – filmuotame interviu su Egle Ruškyte:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas