Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 07, 09:17

Lietuviai „Rally Legend“ varžybose mes iššūkį jauniausiam pasaulio ralio čempionui

„Rally Legend“ – prestižiškiausias ralio renginys, kuris vyks jau 20-ąjį kartą, o prie starto linijos stos garsiausi pasaulio ralio sportinininkai, rašoma „Auto Moto Parkas“ komandos pranešime.
Auto Moto Parko lenktynininkai „Rally Legend“ mes iššūkį jauniausiam pasaulio ralio čempionui
Auto Moto Parko lenktynininkai „Rally Legend“ mes iššūkį jauniausiam pasaulio ralio čempionui / Komandos nuotr.

Pirmą kartą istorijoje San Marine vykstančiame ralyje startuos ir lietuvių „Auto Moto Parko“ komanda, ketvirtadienį surengusi pristatymą „Mototojos“ salone Vilniuje.

2022 metų renginyje 180 ekipažų varžysis ir dalyvaus 5 įskaitose – „Historic“, „Classic“, WRC, „Heritage“ ir „Legend Stars“.

„Legend stars“ klasėje startuoti pasiryžo Vidmanto Permino ir Manto Bartkuvėno ekipažas, atstovaujantis „Auto Moto Parkas“ komandai.

„Europoje vyksta daug įvairių ralio renginių, kuriuose dalyvauja ralio žvaigždės su išskirtiniais automobiliais. Tačiau nykštukinėje valstybėje San Marine vyksta pats stipriausias ralio legendų renginys, kuriame susirenka didelis kiekis legendinių ralio žvaigdžių su unikaliausiais klasikiniais ralio automobiliais. „Auto Moto Parkas“ pirmoji komanda ir mes pirmieji lietuviai – San Marine kartu stosime prie starto linijos su tokiomis garsiomis pavardėmis, kaip Kalle Rovanpera, Miki Biasion, Jimmy McRae (Colin McRae tėtis) ir kitais“, – sako „Auto Moto Parko“ komandos vadovas Lukas Perminas.

Komandą sudaro Lukas Perminas – komandos vadovas ir Auto Moto Parko vadovas, medijos atstovė Kamilė Perminė ir Aistė Perminaitė – „FIA Rally Star“ nugalėtoja. Aistė taip pat startuoja Lietuvos ralio čempionate su BMW automobiliu.

Unikalus „Toyota Celica“ automobilis

Tai renginys, kuriame susirenka unikaliausi klasikiniai sportiniai ralio automobiliai – „Lancia 037“, „Audi Quattro S1“, „Toyota Celica“, „Fiat 131“, „Ford Escort“, „Sierra Cosworth“ ir daug kitų.

Lietuvaičiai startuos su vienintele ir unikalia „Toyota Celica GT-Four st185“! Tai modelis, su kuriuo lenktyniavo Carlosas Sainzas.

„Rally Legend“ kategorijoje tokių modelių bus tik 2, vienas iš jų „Auto Moto Parko“ ekipažo, o kitas iš Suomijos, prie kurio vairo bus jaunausias pasaulio WRC čempionas Kalle Rovanpera.

„Rally Legend“ renginys prasideda jau kitą savaitę, tad komanda ruošiasi kelionei į vieną įsimintiniausių ralio festivalių.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas