Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos kartingo žvaigždės šeštadienį kviečia į Smalininkus

Simas Juodviršis trasoje
Organizatorių nuotr. / Simas Juodviršis trasoje
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Jau šį šeštadienį, gegužės 31-ą dieną, Jurbarko rajone, Smalininkų kartodrome visos Lietuvos kartingo žvaigždės kausis antrojo Lietuvos kartingo čempionato etapo varžybose. Čia turės į ką paganyti akis ir sirgaliai, o sportininkų laukia įtempta kova. Beje, po atnaujinimo Smalininkų kartodromas yra vienas „greičiausių“ Lietuvoje, jau kelis metus jis puikuojasi ir nauja danga.

Smalininkų kartodromas yra vienoje iš įdomesnių Lietuvos vietų – miestelis yra tarp Jurbarko ir Viešvilės, ant dešiniojo Nemuno kranto. Tad čia turės veikti ir užkietėję kartingų aistruoliai, ir savaitgalio išvykų mėgėjai.

Kovoje – ir Lietuvos kartingo grandai

Lietuvos kartingo čempionato antrojo etapo varžybose sirgaliai galės grožėtis ir pirmo ryškumo Lietuvos kartingo žvaigždės, KZ2 kartingų klasės Europos čempiono, Simo Juodviršio važiavimu. Europos čempionate važiuojantis sportininkas tik ką grįžo iš treniruočių Italijoje, na o šeštadienį jį galėsime išvysti Smalininkuose.

„Lietuvoje yra tikrai daug greitų kartingo meistrų, daug jaunų, perspektyvių ir augančių lenktynininkų. Žinoma, kartingų sportui Lietuvoje gal trūksta šiek tiek dėmesio, tačiau talentų čia tikrai yra, tad Smalininkuose tikrai bus į ką pažiūrėti.“ – sako lenktynininkas Simas Juodviršis.

Organizatorių nuotr./Kazimieras Vasiliauskas
Organizatorių nuotr./Kazimieras Vasiliauskas

S.Juodviršiui antrina ir Kazimieras Vasiliauskas – Lietuvos automobilių sporto žvaigždė savo aktyvią karjerą baigė dar 2010 metais, savo įspūdinga pergale „F-2” lenktynėse Valensijoje, na o dabartinius savo startus įvairiausiose kartingo trasose jis kukliai apibūdina kaip laisvalaikio pomėgį, hobį.

„Štai kad ir geras Simo pavyzdys rodo, jog pasiekimai lietuvių europiniame lygyje yra aukšti. Tai gerai, nes tai papildomas dėmesys sporto šakai, kuri Lietuvoje nebuvo pati populiariausia. Bet kuriuo atveju Lietuvoje yra puikių lenktynininkų.“ – sako Kazimieras Vasiliauskas.

Smalininkų trasa – greita ir reikalaujanti pasiruošimo

„Iš pirmo žvilgsnio Smalininkų trasa gali pasirodyti ganėtinai paprasta. Tačiau šios trasos posūkiai yra tikrai greiti ir iš sportininkų reikalauja gero pasirengimo. Net ir fizinio pasirengimo. Ypač daug posūkių yra į kairę pusę, juose išvystomas didžiulis greitis. Tad sprandą paskausta net ir treniruotiems vyrukams. Žinoma, mes „neįgumuojam“ trasos asfalto taip kaip užsienyje, tačiau kai dalyvių skaičius būna ganėtinai didelis, su kiekvienu ratu važiuojam vis greičiau ir greičiau.“ – apie Smalininkų kartodromo specifiką pasakoja S.Juodviršis.

„Čia nauja danga, kartodromas naujai sutvarkytas, jis vienas geriausių Lietuvoje. Ir tikrai greitas. Kairieji posūkiai, apkrovimas kaklui didžiulis. Stipraus kaklo raumens čia reikia. Ji įdomi tuo, kad važiuojant dideliam būriui sportininkų, joje gaudavosi tikrai geras padangų sukibimas su danga.“ – pastebi K.Vasiliauskas.

Organizatorių nuotr./Simas Juodviršis
Organizatorių nuotr./Simas Juodviršis

„Judesio“ Smalininkuose netruks visą šeštadienį

Oficialus Lietuvos kartingo čempionato antrojo etapo varžybų atidarymas vyks gegužės 31 dieną, 9 valandą ryto. Iki 11-os valandos vyks oficialios treniruotės, o po to prasidės kvalifikaciniai važiavimai. Na o nuo 13-os valandos jau prasidės pusfinalio lenktynės, o vėliau sportininkai kausis finale.

Taigi, „judesio“ Smalininkų kartodrome netruks visą šeštadienį. Todėl visos Lietuvos kartingo žvaigždės kviečia jus savaitgalį praleisti greičio ir riaumojančių motorų šventėje.

VIDEO: Lietuvos kartingo meistrai kviečia į Smalininkų kartodromą
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas