Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 02 27, 21:34

Lietuvos ralio čempionas – Kijeve, LASF nutraukia ryšius su Rusija ir Baltarusija

Lietuvos automobilių sporto federacija paskelbė pareiškimą, kuriuo išreiškė politinę valią dėl Rusijos okupacijos Ukrainoje.
„Eurolamp WRT“ komanda ralio varžybose
„Eurolamp WRT“ komanda ralio varžybose / RallyPixels nuotr.

„Nutraukiame ryšius su agresorėmis Rusija ir Baltarusija, neleisime savo sportininkams vykti į varžybas šiose šalyse ir nepriimsime šių šalių sportininkų Lietuvoje.

Ukrainos sportininkams suteiksime visą reikiamą ir galimą pagalbą“, – rašoma pranešime.

Lietuvos ralio čempionas – Ukrainoje

„Valerijau Gorbanai, laikykis“, – tokios palaikymo žinutės publikuojamos LASF paskyroje.

Taip yra todėl, kad Lietuvos ralio čempionato dalyvis ir 2021 m. Lietuvos ralio čempionato nugalėtojas Valerijus Gorbanas gyvena Kijeve. Primename, kad po permainingo praėjusių metų čempionato, kuris buvo labai įdomus ir įtemptas, pergalę paskutiniame etape išplėšė Ukrainos ekipažas Valerijus Gorbanas ir Sergejus Larensas, palikdami už nugaros Lietuvos ekipažus.

15min bandė susisiekti su V.Gorbanu. Jo vadybininkas patvirtino, kad Lietuvos ralio čempionas yra Kijeve ir susiduria su tais pačiais išbandymais, kaip ir dauguma ukrainiečių. Tačiau nuo platesnių komentarų susilaikė.

Greičiausias Lietuvos kirgizas paskelbė pareiškimą

Lietuvos kirgizas, lenktynininkas Danas Azikejevas pasidalijo žiniomis iš savo tėvynės:

„Kadangi ne paslaptis, jog turiu kirgiziškų šaknų, noriu padaryti šį pareiškimą. 100 proc. palaikau Ukrainą ir jos piliečius. Rusija yra agresorė, kuri nedelsiant turi būti sustabdyta ir nubausta.

P.S. Skambinausi ir su savo gimine ir draugais iš Kirgizijos. Visi palaiko Ukrainą. Be to, Kirgizijoje taip pat vyksta palaikomieji Ukrainos mitingai“.

Danas Azikejevas iš pradžių buvo pasidalijęs netikra naujiena, kad Kirgizijos vyriausybė palaiko karą Ukrainoje. Tačiau vėliau pasidalijo tikruoju Kirgizijos vadovybės pranešimu, kuriuo pasisakoma už taikų sprendimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas