Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 22d. 07:47

„Mercedes“ tikslas: trejetukas ir apdovanojimų pakylos

Michaelis Schumacheris, „Mercedes“
„Scanpix“ nuotr. / Michaelis Schumacheris, „Mercedes“

„Mercedes“ komandos vadovas Rossas Brawnas naujojo bolido pristatymo metu pažymėjo, kad ekipa šiemet privalo pasirodyti geriau nei pirmuosius du savo gyvavimo sezonus ir nuolat kautis dėl vietų ant apdovanojimų pakylos.

Komandoje – inžinierių žvaigždynas

Specialistas neslėpė daug vilčių siejantis su praėjusiais metais komandą sustiprinusia inžinierių trijule: buvusių „Ferrari“ technikos direktoriumi Aldo Costa, anksčiau analogiškas pareigas „Renault“ ėjusiu Bobu Bellu ir buvusiu Adriano Newey dešiniąja ranka „Red Bull“ Geoffu Willisu.
„Turime eiti į priekį. Nei vienas mūsų nėra patenkintas pasikartojančia ketvirtąja vieta. Ne dėl to esame čia. Turime eiti į priekį. Esu visai tikras, kad su turima stiprybe, su turimais ištekliais ir vystoma komanda galime tai pasiekti“, – kalbėjo britas.

„Manau, kad svarbus dalykas man yra atliktas komandos sustiprinimas. Palyginus su situacija prieš dvylika mėnesių, turime daug gilesnę inžinierių komandą, ypač prisijungus Bobui Bellui, Geoffui Willisui ir Aldo Costai.“

Mažiausias tikslas šiemet – nuolat kautis dėl vietų ant apdovanojimų pakylos

„Turėjome puikią labai protingų inžinierių komandą, tačiau papildoma branda ir stiprybė suteikia man pasitikėjimo, kad stipriau susidorosime su bet kokiais iššūkiais“, – vylėsi jis.

„Nežinau, kur rikiuotėje atsidursime su šiuo bolidu. Jaučiuosi visai ramiai dėl to, ką padarėme, tačiau, kad ir kokia būtų mūsų padėtis, esu tikras, kad reaguosime daug stipriau nei praeityje.“

Pasiruošę kovoti dėl vietų ant pakylos

R. Brawnas neslėpė, kad mažiausias tikslas šiemet – nuolat kautis dėl vietų ant apdovanojimų pakylos, kur paskutinį kartą buvo lankytasi tik triskart 2010 m.

„Esame tikrai pasiruošę kovoti dėl vietų ant pakylos. Bet kuri pasaulio čempionato nelaimėjusi komanda turi aiškintis, kaip galėtų patobulėti, sustiprėti ir pasiekti geresnių rezultatų. To sieki net ir laimėjęs pasaulio čempionatą, o jei nelaimi lenktynių ar čempionato, tuomet galbūt tau reikia dar didesnės pažangos“, – aiškino komandos vadovas.

„Svarbiausia yra nesugriaunant to, ką jau turi, sukurti kažką stipresnio, į ką mes labiausiai ir esame sukoncentravę savo dėmesį. Komandoje jau turime tikrai puikių žmonių. Jaučiausi ramus, įtraukdamas Geoffą, Aldo ir Bobą, nes žinojau, kad šie žmonės ne tik pritaps esamoje struktūroje, bet ir ją pagerins bei sustiprins.“

Naujasis bolidas – akivaizdus žingsnis į priekį

Antradienį pristatytą naująjį „Mercedes W03“ bolidą R. Brawnas pavadino akivaizdžiu žingsniu į priekį, lyginant su, jo žodžiais, drąsiu ir radikaliu pirmtaku.

„Neskaitant išsiskiriančios nosies, kuri tikrai nebuvo pageidauta, „F1 W03“ yra gana elegantiška dabartinių taisyklių interpretacija bei akivaizdus žingsnis į priekį lyginant su pirmtaku projektavimo detalumo ir subtilumo prasme“, – aiškino specialistas.

„Praėjusiais metais mes sukūrėme labai drąsu bolidą. Nors jo radikalūs elementai ne visuomet atnešdavo lauktų rezultatų, sukaupta patirtis buvo neįkainojama kuriant 2012-ųjų automobilį“, – pridūrė jis.

F-1.LT
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas