Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Metų lenktynininko rinkimai. Rimvydo Agurkio nuomonė

Všį „Greičio manija“ atstovas Rimvydas Agurkis
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Všį „Greičio manija“ atstovas Rimvydas Agurkis
Šaltinis: 15min
0
A A

GAZAS.LT drauge su „Publicum Sport“ rengia Metų lenktynininko rinkimus. Kalbinsime labiausiai prie Lietuvos autosporto prisidėjusius ar arti jo esančius žmones, klausime jų nuomonės ir kitų metų pradžioje susumavę balsus paskelbsime pačius geriausius.

Lenktynininkas, „Alfa Romeo“ klubo prezidentas Rimvydas Agurkis – vienas iš entuziastų, kurių dėka šiemet Lietuvoje pirmą kartą buvo surengtas ilgų distancijų žiedinių lenktynių čempionatas. Tačiau šįsyk su Rimvydu kalbamės ne apie žiedines lenktynes, bet apie šių metų Lietuvos automobilių sporto geriausiuosius.

Rimvydai, kas, Tavo nuomone, nusipelnė geriausio šių metų Lietuvos lenktynininko titulo?

Dalinu savo balsą per pusę : Simui Juodviršiui ir Jonui Gelžiniui. Simas, nugalėjęs Europos kartingo čempionate, padarė tai, ko nei vienam lietuviui dar nebuvo pavykę pasiekti. Aišku, gaila, kad niekas Lietuvoje to nepastebės, mes gi – „krepšinio šalis“. O Jonas, nors sėkmė nuo jo šiek tiek ir nusisuko, vis tik padarė didžiulę pažangą „Porsche Carrera Cup“.  Mano nuomone, jis perspektyviausias „kėbulinis“ lenktynininkas Lietuvoje, einantis labai teisinga linkme, ne veltui ir į FIA akademiją jis buvo išrinktas. Man labai smagu matyti kaip smarkiai užaugo šie du sportininkai, kuriuos stebiu nuo vaikystės. 

O kokį lenktyninį automobilį pavadintum geriausiu Lietuvoje šiais metais?

Dominyko Butvilo „Mitsubishi Lancer Evo X“. Kuo toliau, tuo labiau jiedu susidraugauja, ką įrodo ir rezultatai.

Ką išskirtum kaip žmogų, savo veikla daugiausiai prisidėjusį prie automobilių sporto populiarinimo 2012-aisiais?

Mažai kas jį žino ir nedaug kas kalba apie jo indėlį, įdedamas pastangas bei lėšas populiarinant autosportą, tačiau mano galva, Mantas Vybornas, „Dolce Moto“ klubo pirmininkas tikrai nusipelnė būti įvertintas (red. pastaba – Mantas Vybornas – Lietuvos ilgų distancijų žiedinių lenktynių čempionato organizatorius). Pats būdamas motociklų sporto entuziastas jis be jokių slaptų minčių nori ir daug prisideda prie automobilių sporto populiarinimo, ir esu tikras, kitąmet nuveiks dar daugiau.

Koks jaunasis sportininkas, Tavo nuomone, šiais metais rodė didžiausią potencialą ir jau kitais metais gali pradėti skinti didžiąsias pergales?

Tų perspektyvių lenktynininkų pas mus – nors vežimu vežk, tačiau manau, perspektyviausias yra tas, kurio sportiniame kelyje sutampa ir galimybės, ir talentas. Balsuoju už Igną Gelžinį, lenktyniaujantį „Renault Clio Cup“ – manau jis dar ir su Jonu (red. pastaba – Jonu Gelžiniu) ateityje pakovos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas