Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 7d. 09:15

„Metų lenktynininko“ rinkimuose paaiškėjo skaitytojų favoritai

Rokas Baciuška
Komandos nuotr. / Rokas Baciuška

Rinkimų komisijos nariams išdalijus savo balsus geriausiems ir perspektyviausiems lenktynininkams, labiausiai garsinusiems Lietuvos automobilių sportą asmenims bei geriausiems rengiams, į balsavimą leidosi 15min skaitytojai. Juk jų balsai turi lygią atsvarą komisijos balsams.

Balsuodami už geriausią 2017-ųjų metų lenktynininką 15min skaitytojai laurus skyrė itin jaunam ir labai perspektyviam Rokui Baciuškai. Už jį balsavo 31 proc. visų apklausos dalyvių. Per plauką nuo talentingo vaikino atsiliko automobilių sporto senbuvis – Antanas Juknevičius, kaip tik šeštadienį startuosiantis pirmajame 2018-ųjų metų Dakaro ralio greičio ruože. Už jį pasisakė 26,5 proc. apklausos dalyvių.

Balsavime už perspektyviausią – iki 21-erių – lenktynininką 2017-aisiais 15min skaitytojai taip pat laurus skyrė Rokui Baciuškai. Už jį balsavo dauguma apklausos dalyvių – net 44,8 proc. Antroje vietoje publikai renkant favoritus liko Kasparas Navickas, šiam teko 26,6 proc. balsų.

Atsakydami į klausimą, kas vertas Lietuvos automobilių sporto veido titulo, daugiausiai balsų teko Benediktui Vanagui. Už jį balsavo 37,8 proc. apklausos dalyvių. Antroje vietoje – B.Vanago kolega, taip pat važiuojantis šių metų Dakaro ralyje, Vaidotas Žala. Už jį balsavo 32,3 proc. atsakiusių apklausoje.

Vertindami geriausius šių metų automobilių sporto renginius, 15min skaitytojai balsavo ypač aktyviai. Didžiausią skaičių balsų pelnė „Rimo Grand Race“. 31,2 proc. skaitytojų, balsavusių apklausoje, savo balsą skyrė būtent šiam renginiui. Antroje vietoje nedaug atsilikusios – žiedinių lenktynių renginys „Autoplius.lt Fast Lap“. Už šį renginį balsavo 25,5 proc. skaitytojų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas