Moto GP: Nuo motociklo kritęs Marcas Marquezas Aragone iškovojo „pole“ poziciją

Nuo motociklo Aragono (Ispanija) trasoje kritęs Marcas Marquezas buvo greičiausiais tarp visų dalyvių ir iškovojo „pole“ poziciją.
Marcas Marquezas
Marcas Marquezas / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 „MotoGP“

Ispanas savo pirmuoju bandymu vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 46,635 sek. ir aplenkė Jorge Lorenzo. „Honda“ lenktynininkas sau pačiam priklausiusį trasos rekordą pagerino puse sekundės.

Bandydamas vieną ratą įveikti dar greičiau, M.Marquezas krito nuo motociklo antrame posūkyje. Tačiau tai nesutrukdė sportininkui iškovoti „pole“ pozicijos.

Tik 0,1 sek. nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsilikęs J.Lorenzo turėjo tenkintis antra vieta. Trečioji atiteko kvalifikacijos pabaigoje savo rezultatą pagerinusiam Andrea Iannone.

Antrasis „Honda“ komandos lenktynininkas Dani Pedrosa liko penktas. Ispanas sugebėjo greičiu pranokti dėl čempiono titulo kovojantį Valentino Rossį, kuris lenktynes pradės iš šeštos pozicijos.