Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Motociklininkai „apšildo“ ratus Nemuno žiede

Renginio akimirka
Giedriaus Matulaičio nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiandien Kačerginės Nemuno žiede ratus suka sportinių ir gatvės motociklų vairuotojai, taip pradedantys savo motociklizmo sezoną. Motociklininkai čia susirinko ne tik „prasimankštinti“ – atgaivinti vairavimo įgūdžius po žiemos sezono, bet ir pajusti lenktyniavimo malonumą saugioje trasoje.

Susirinkusiųjų žiūrovų akis prikaustė motoakrobato Pauliaus Labanausko pasirodymas. Tarp šimto atvykusių motociklininkų – ir svečiai iš kaimyninės Lenkijos bei Latvijos.

„Mūsų renginiai įgauna vis daugiau tarptautiškumo: ne tik patys dažniau braunamės į kaimynų lenktynių trasas, bet ir čia sulaukiame daugiau dalyvių iš užsienio šalių, lyginant su ankstesniais metais, – sako treniruotę organizuojančio sporto klubo „Coffee Racers“ prezidentas Adomas Dautartas. – Tai patvirtina augantį motociklininkų poreikį saugioms ir įdomioms treniruotėms. Džiaugiamės, kad auga ne tik naujų motociklininkų skaičius, bet ir tų, kurie supranta saugaus treniravimosi uždarose lenktynių trasose, o ne gatvėse, privalumus“.

Giedriaus Matulaičio nuotr./Renginio akimirka
Giedriaus Matulaičio nuotr./Renginio akimirka

„Apšilę“ treniruotėje, vakarop visi norintieji galės dalyvauti pirmosiose šių metų čempionato mėgėjams „Vrooam Oil Trophy 2014“ varžybose.

Šiandieninė vairavimo tobulinimo treniruotė yra pirmoji iš šiais metais sporto klubo „Coffee Racers“ organizuojamų treniruočių trijose Baltijos šalyse. Jos vyks Lietuvos „Nemuno žiede“, Latvijos Bikernieki trasoje ir Estijos „Auto24 ring“.

Treniruočių metu dalyviai galės konsultuotis su sporto klubo instruktoriais. Visose trasose budės greitosios pagalbos ekipažai, tvarką prižiūrės profesionalūs teisėjai.

Giedriaus Matulaičio nuotr./Renginio akimirka
Giedriaus Matulaičio nuotr./Renginio akimirka

Treniruotėse važiuojantys motociklai privalo būti techniškai tvarkingi, o vairuotojai – turėti vienos arba dviejų dalių odinę arba tekstilinę aprangą, šalmą, odines pirštines bei motociklininko batus.

„Viliamės, kad tokia ekipiruotės praktika taps įprasta ir visiems važinėjantiems gatvėse, kadangi vis dar galima pamatyti motociklininkų, tikinčių, kad jie nekris“, – sako A. Dautartas.

Giedriaus Matulaičio nuotr./Renginio akimirka
Giedriaus Matulaičio nuotr./Renginio akimirka

Šiais metais sporto klubas „Coffee Racers“ pradeda organizuoti varžybas ne tik motociklininkams mėgėjams, besilankantiems treniruotėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bet ir sportininkams. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas