Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 31d. 20:07

Naujuosius metus V.Žala ir S.Jurgelėnas sutiks dukart: atskleidė, kaip žada atšvęsti

Pirma į Pietų Ameriką išskridusi Dakaro ralio komanda iš Lietuvos skaičiuoja, kad pastaruosius kelerius Naujuosius metus sutikdavo toli nuo namų. Artėjančius Saulius Jurgelėnas ir Vaidotas Žala sako pirmą kartą sutiksiantys lėktuve, o antrą kartą – miegodami. Ir tam yra priežasčių.

Nors keliaudami per laiko zonas nuo Lietuvoje vidurnaktį prasidėsiančių Naujųjų metų sportininkai tols, visgi simboliškai besikeičiančius metus jie žada paminėti ore. Į Pietų Ameriką lydimi 15min Gazas žurnalisto Žilvino Pekarsko jie suskaičiavo, kad pastaruoju metu pasikeitusią datą kalendoriuje tenka paminėti Pietų Amerikos šalyse.

„Man daug pastarųjų metų. 2013 m. sutikau Naujus metus Limoje, 2014 m. – Buenos Airėse, tada važiavome žiūrėti Dakaro ralio. 2015-aisiais neskridau niekur, likau Lietuvoje. Tuomet 2016 m. buvo Buenos Airėse, 2017-ieji – Paragvajuje“, – vardino „Agrorodeo“ komandos šturmanas.

Drauge su V.Žala jie juokauja, kad kai nusileis Limoje, vietos gyventojai dar nežinos, kad Naujieji metai atėjo, o jau bus juos paminėję. Tiesa, čia V.Žala suskubo pridurti, kad, matyt, vietoje šventimo dukart komanda rinksis miegą ir poilsį.

„Žinoma, prabusti bent trumpam ir pasižiūrėti, kaip Limoje žmonės šaudo petardas, tikrai verta. Tuo labiau, kad tu gali sutikti metų sandūrą stovėdamas ant Ramiojo vandenyno kranto“, – akcentavo S.Jurgelėnas.

Galvoje mintys apie startą

Tiesa, sportininkai prisipažino, kad artėjant Dakaro raliui Naujųjų sutikimui vietos galvose visiškai nėra.

„Nemiga kamuoja dėl sausio 6 dienos (tada Dakaro ralio startas – red.), visai ne tas galvoje, – purtė galvą V.Žala, o S.Jurgelėnas jam pritarė. – Man čia nėra baisi šventė, galiu švęsti, galiu nešvęsti.“

Bandydami prisiminti kokius nors ypatingai sutiktus Naujuosius metus „Agrorodeo“ komandos nariai vienbalsiai sutiko, kad būtent ateinančių metų pasitikimas turėtų būti išties ypatingas. Pirmiausia dėl to, kad pirmą kartą galės vieni kitus pasveikinti, o tuomet antrą kartą atėjusius Naujuosius metus – pramiegoti.

Taip, pasirodo, dėl to, išdavė komanda, kad geriausiai V.Žala jaučiasi tada, kai miega.

„Ir kai valgo, – pridūrė greta sėdėjęs komandos bičiulis. – Tiesa, tas būna rečiau.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas