Pasaulio motokroso čempionato etapą Latvijoje stebėjo 22 tūkst. gerbėjų

Sekmadienio, liepos 7 d. vakare pasibaigė pasaulio motokroso čempionato etapas Latvijos miestelyje Kegume. Šalia „Zelta Zirgs“ trasos susirinkę 22 tūkst. gerbėjų stebėjo kaip geriausi pasaulio sportininkai kovoja dėl šio etapo nugalėtojo titulo.
Pasaulio motokroso čempionato varžybos Latvijoje
Pasaulio motokroso čempionato varžybos Latvijoje / (Giedriaus Matulaičio nuotr.)
Temos: 2 Motociklas Latvija

MX1 varžybose nugalėjo italas Antonio Cairolis. Per žingsnelį nuo pirmosios vietos liko kvalifikacijos nugalėtojas belgas Kenas De Dyckeris , o trečioje vietoje liko jo tautietis Clementas Desalle‘as. Lieuvos atstovui Vytautui Bučui dėja nepasisekė ir jis liko paskutinėje vietoje galutinėje etapo įskaitoje.

MX2 klasėje netikėtumų nebuvo ir olandas Jeffrey Herlingas laimėjo abu finalinius važiavimus su didžiule persvara. Aštuoniolikmetis sportininkas savo kišenėje jau turi 27-ias „Grand Prix“ pergales. Tai įrodo išskirtinį talentą, šia pergale jis susilygino su kitu legendiniu olandu sportininku Dave‘u Strijbosu. Antras šioje klasėje liko ispanas Jose Butronas, o trečias Jordi Tixieras iš Prancūzijos.

Sekmadienį taip pat vyko ir finaliniai Europos čempionato EMX125 ir EMX250 klasės važiavimai. Latvijos aistruolių džiaugsmui jų numylėtinis Paulas Jonasas buvo nepralenkiamas EMX125 varžybose, o Jeremy Seeweris iškovojo savo pirmąją sezono pergalę EMX250 klasėje.

2014 m. Kegume vyks įspūdingos „Motocross Of Nations“ varžybos, kuriose sportininkai kovoja ne tik kiekvienas už save ir savo komandą, bet ir atstovauja savo valstybei, todėl jose bus galima išvysti žinomiausius pasaulio motokroso veidus.