Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 13d. 16:29

Pavojingą lenkimą atlikęs Antanas Juknevičius: šovėm gal keturis metrus į viršų

„Dešimtoji diena. Diena, kai neturime priekaištų vienas kitam“, – vos išlipęs iš automobilio sakė navigatorius Darius Vaičiulis, pateikęs trumpą dienos apžvalgą. Praleidęs trasoje 3 valandas ir 24 minutes, ekipažas pasiekė dešimtojo greičio ruožo finišą, preliminariai 22-oje vietoje, pakartodamas iki tol pasiektą geriausią šių metų rezultatą.

Kaip dieną vertina lenktynininkai?

„Viskas sklandžiai. Tik teko pasėdėti dulkėse. Reikėjo lenkti ne vieną. Ko gero, gausime vieną baudos minutę už greičio viršijimą. Bet padėjom gerą pagrindą rytoj laukiančiam startui.

Džedoje startuosime iš geros pozicijos, priekyje turėtume turėti tik 8 sunkvežimius, jokių SSV motobagių“, – sakė šturmanas Darius Vaičiulis.

„Buvo momentas. Išlindom iš dulkių, iš tos aklos zonos, atsirandančios lenkimo metu, o prieš akis – tramplinas. Ir kaip šovėm į viršų. Pašokom gal kokius keturis metrus. Aš galvojau, kad automobilis išsiskies. Toks smūgis stiprus buvo, kaklą dar dabar skauda. Tvojom nevaikiškai, bet nusileidom ir nurūkom savo greičiu tolyn“, – įkandin jam dienos įspūdžiais dalijosi lenktynininkas Antanas Juknevičius.

Dešimtasis greičio ruožas. Iš Neomo į Al Ulą

Dešimtasis 2021-ųjų etapas. Iš ateities miesto Neomo į UNESCO pasaulio paveldo sąraše esantį Al Ulą. Dešimtasis greičio ruožas Dakaro karius pasitiko 583 kilometrų diena, iš kurių 342 kilometrai reikalavo aktyvuoto kovinio režimo.

Greičio ruože šį kartą buvo numatytos 47 kilometrus besitęsiančios ir konkrečiu minučių skaičiumi apribotos dvi neutralizacijos atkarpos. Jų įveikimas į bendrą greičio ruožo laiką neįskaičiuojamas. Galiausiai, dieną užbaigė beveik 200 kilometrų pasivažinėjimas iki bivuako, kirtus finišo liniją.

Trasos dangos profilis: 42 proc. gruntas, 44 proc. smėlis, 12 proc. asfaltas, 1 proc. akmenys, 1 proc. išdžiūvę ežerai. Paverskime šiuos skaičius laukusiais iššūkiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas