R.Čapkauskas „Rally Latvija 2014“ varžybose iškovojo trečią vietą ir tapo NEZ čempionu

Sekmadienį Latvijoje baigėsi ralio varžybos „Rally Latvija 2014“ ir šios šalies ralio sezonas. Varžybose startavo ir keletas ekipažų iš Lietuvos. Geriausią rezultatą tautiečių gretose pasiekti pavyko Ramūno Čapkausko ir Tomo Šipkausko tandemui.
R.Čapkauskas
„300 Lakes Rally“ / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Po pirmos dienos ralio dienos trečioje vietoje įsitvirtinęs Ramūnas Čapkauskas ir Tomas Šipkauskas šios pozicijos neapleido iki pat varžybų pabaigos. Tautiečiai laimėjo tris greičio ruožus – penktą, šeštą ir tryliktą.

Trečioji absoliučios įskaitos vieta R.Čapkauskui ir T.Šipkauskui garantavo aukso medalius NEZ čempionate.

Po visų greičio ruožų „Rally Latvija 2014“ nugalėtojais tapo estai R.Jeets ir K.Kraag. Antroje vietoje finišavo latvių M.Svilio ir I.Pūkio duetas.

„Wellman Rally Team” nuotr./M.Samuitis ir R.Šaučikovas

Iki penktosios pozicijos prasibrovė Martynas Samuitis su Ramūnu Šaučikovu. Ekipažui važiuoti greičiau neleido varžybų pradžioje patirtos techninės problemos. Vėliau dueto mechanikai pašalino gedimus ir ekipažas galėjo demonstruoti jiems būdingą tempą.