Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 01 07, 13:32

Rokas Baciuška Dakare į poilsio dieną atvažiavo pakilia nata

Paskutinysis prieš poilsio dieną greičio ruožas Dakare buvo labai sėkmingas jauniausiam Dakaro lietuviui Rokui Baciuškai. „Southracing“ komandos lenktynininkas šeštąjį greičio ruožą baigė ketvirtoje pozicijoje.
Rokas Baciuška šeštojo greičio ruožo finiše
Rokas Baciuška šeštojo greičio ruožo finiše / Komandos nuotr.

Bendroje įskaitoje R.Baciuška įsitvirtino penktoje vietoje ir pamažu, bet užtikrintai mažina atstumą iki ketvirtoje pozicijoje važiuojančio ispano Gerardo Farres Guello.

„Šiandien pabandėm truputį paspausti, tačiau mus pristabdė prakirstas ratas. O greičio ruožas buvo labai geras. Nemažai lenktyniavome su amerikiečiu Austinu Jonesu tiesioginėje kovoje kopose. Aplenkdavo tai jis mane, tai aš jį, bet rezultate „įvežėme“ jam beveik minutę, dėl to esu patenkintas,“ – po finišo sakė R.Baciuška.

Šiandien pagrindinis priešininkas kovoje dėl ketvirtos vietos bendroje įskaitoje ispanas G.Farres Guellas lietuviui pralaimėjo keturias minutes ir iki šios vietos lietuviui lieka dar septyniolika minučių.

Tačiau svarbiausia, kad lietuvis ir toliau užtikrintai kiekvieną dieną renka taškus Pasaulio čempionato įskaitoje. Šiandien iškovoti dar du.

Rytoj – vienintelė poilsio diena Dakare, po kurios sportininkų laukia dar tiek pat – šeši greičio ruožai.

„Svajoju apie gerą dušą ir pirtį. Labai norėčiau laisvą dieną pasėdėti pirtyje ir atgauti jėgas, pailsinti kūną. Nors kol kas jaučiuosi tikrai labai gerai – važiuojam pernelyg nerizikuodami, nelipdami virš savo galimybių ribos, tad komandos planas vykdomas stabiliai“, – sakė R.Baciuška.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas