Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 01, 14:41

Rokas Baciuška Dakaro prologe finišavo prakirstu ratu: „Dakaro krikštą gavau“

Rokas Baciuška Dakarą pradėjo prakirsdamas ratą pirmajame greičio ruože. Neilgas, vos devyniolikos km greičio ruožas yra kvalifikacinis – po jo pirmi penkiolika visų kategorijų sportininkų pasirinks savo starto pozicijas kitos dienos lenktynėms.
Rokas Baciuška ir jo bagis po pirmo greičio ruožo
Rokas Baciuška ir jo bagis po pirmo greičio ruožo / „South racing“ nuotr.

Rokas jau pačioje greičio ruožo pradžioje prakirto galinį ratą ir dėl to prarado apie pusantros minutės ir finišavo dvyliktas.

„Net nesupratau kur – pačioje pradžioje pajutau, kad ratas tuščias, nors lyg nekliudžiau nei akmenų nei į kažką atsitrenkėm. Keistas toks įvykis,“ – po finišo stebėjosi tauragiškis.

Nepaisant šio nedidelio incidento Rokas išlieka optimistiškas.

„Dakaro krikštą gavau, tikiuosi tai buvo pirmas ir paskutinis mano pramuštas ratas šiame Dakare,“ – juokėsi R.Baciuška.

Bet kokiu atveju tikroji kova prasideda tik rytoj ir prologe pramuštas ratas iš esmės nieko nelemia.

Po šios dienos tik Rokas Baciuška ir keturračiu važiuojantis Laisvydas Kancius dalyvaus pozicijų pasirinkimo procedūroje – kiti lietuviai finišavo už savo klasių penkioliktuko ribų.

Rytoj sportininkų laukia rimtas greičio ruožas – net 333 km.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas