Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 2d. 19:50

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai paskelbė apie sutarties pasirašymą su generaliniu rėmėju

Audrius Gimžauskas ir Iveta Aukštuolienė
Audrius Gimžauskas ir Iveta Aukštuolienė

Jau liepos 31-ą – rugpjūčio 1-ą dienomis Rokiškio ir Zarasų rajonuose įvyks ketvirtą kartą organizuojamos ralio varžybos „Samsonas Rally Rokiškis“. Iki renginio likus kiek mažiau nei mėnesiui organizatoriai skuba pasidžiaugti gera žinia – renginio generaliniu rėmėju tapo įmonė UAB „Lašų duona“, rašoma pranešime.

„Samsonas Raly Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ralio regione veikiančios įmonės UAB „Lašų duona“ generaline direktore Iveta Aukštuoliene. Įmonė sutiko tapti generaliniu renginio rėmėju ir prisidėti prie didžiausios vasaros ralio šventės organizavimo.

„Labai džiaugiamės, kad UAB „Lašų duona“ tapo mūsų didžiulio renginio generaliniu rėmėju. Siekiame abiems pusėms naudingo bendradarbiavimo ir tikimės, kad ši partnerystė taps tradicija ir ateities renginiams. Tai inovatyvi, labai moderni ir socialiai atsakinga įmonė, tad radome bendrų sąlyčio taškų ir pasirašėme bendradarbiavimo sutartį“, – sakė Audrius Gimžauskas.

Organizatorių nuotr./„Samsonas Rally Rokiškis“
Organizatorių nuotr./„Samsonas Rally Rokiškis“

Vaizdingose Sartų regioninio parko apylinkėse, kur tvyro švariausi ir didžiausi Lietuvos ežerai, prieš 25 metus buvo atidaryta duonos kepykla. UAB „Lašų duona“ yra 100 procentų lietuviško kapitalo įmonė, šeimos verslas, iš kartos į kartą suteikiantis klientams galimybę mėgautis natūraliu ir autentišku lietuviškos duonos skoniu.

Dabar UAB „Lašų duona“ kepykla jau tapusi viena žinomiausių Aukštaitijos ir viso pasaulio duonos ir pyrago produktų gamybos įmonių. UAB „Lašų duona“ praėjusių metų rugpjūtį atidarė dar vieną, pažangiausiomis technologijomis aprūpintą ir vieną moderniausių Baltijos šalyse grikių produktų gamyklą „Biorina“.

Organizatorių nuotr./„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai praneša apie naują ralio datą – varžybos vyks anksčiau
Organizatorių nuotr./„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai praneša apie naują ralio datą – varžybos vyks anksčiau

„Mūsų kompanijos tikslas – saugoti ir puoselėti vietinių maisto produktų kultūrą su visomis tuos produktus supančiomis tradicijomis, gamybos ir paruošimo būdais, tiekti kokybiškus bei sveikus maisto produktus, kuriuos užauginame savo ir vietinių ūkininkų laukuose, tręšiamuose tik žaliosiomis trąšomis, bei prižiūrimuose stengiantis puoselėti aplinkinę gamtą. „Biorina“ – tai „Slow Food“ filosofija paremta grikių kruopų ir grikių produktų gamyba.

Ne be reikalo turime patentavę šūkį „Lašų duona – viso pasaulio duona“, nes pasaulyje mes jau beveik 20 metų. Gaminius sėkmingai eksportuojame ir į kitas pasaulio šalis, tokias kaip JAV, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Vokietija, Anglija, Airija, Graikija, Ispanija, Kipras, Danija, Honkongas“, – sakė UAB „Lašų duona“ generalinė direktorė Iveta Aukštuolienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas