Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 31d. 18:27

„Samsonas Rally Rokiškis“ starto tvarka: svečių iš Ukrainos WRC „Mini“ puoš neįprastas numeris

„Eurolamp WRT“
Komandos nuotr. / „Eurolamp WRT“
Jau kitą savaitgalį Lietuvos ralio sostine taps Rokiškis. Rugpjūčio 6-7 dienomis Rokiškio ir Zarasų apylinkėse įvyks „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos, kuriose dalyvauti panoro daugiau nei šimtas ekipažų. Iki ralio likus kiek mažiau nei savaitei paskelbta starto tvarka, pagal kurią ekipažai pradės pirmąją varžybų dieną, rašoma pranešime.

Pirmąjį starto numerį gavo „Agrorodeo“ ekipažas – Vaidotas Žala su Andriu Malnieku. Antruoju numeriu bus pažymėtas ralio vardo partnerio Martyno Samsono ir Ervino Snitko „Ford Fiesta N5+“. Treti varžybas pradės Vladas Jurkevičius su Aisvydu Paliukėnu.

Ketvirtoji vieta starto rikiuotėje priklauso svečiams iš Ukrainos su WRC kategorijos ralio bolidu. Tiesa, Valerijaus Gorbano ir Sergejaus Larenso „Mini“ dureles puoš ne ketvirtasis numeris. Kadangi „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos Valerijui Gorbanui yra 200-osios karjeroje, būtent 200-ąjį startinį numerį šio jubiliejaus proga jam ir suteikė varžybų organizatoriai.

Penktuoju numeriu varžybas pradės Dominykas Butvilas su Renatu Vaitkevičiumi, o iš karto už jų startuos Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu. Septinti startuos Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas.

Aštuntas numeris puoš Ramūno Čapkausko ir Žilvino Juršio „Mitsubishi Lancer EVO“. Devintasis numeris suteiktas itin vėlai paraišką pateikusiam, bet į registracijos traukinį suspėjusiam Janiui Vorobjovui su Ivo Pūkiu. Būtent šis ekipažas ir laimėjo pirmą sykį surengtas „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas 2017-aisiais. Dešimtuką pabaigs Giedrius Firantas ir Matas Valiulis.

Aukščiausiai klasifikuojamas 2WD įskaitos ekipažas Justas Tamašauskas su Vaidu Šmigelsku gavo 12-ąjį starto numerį.

Iš viso „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose, įskaitant nulinius ekipažus, registruoti 105 duetai. Daugiau informacijos apie būsimą ralį, jo greičio ruožus ir starto laikus rasite organizatorių puslapyje www.samsonasrally.com.

Su pilna „Samsonas Rally Rokiškis“ starto tvarkos rikiuote galite susipažinti paspaudę čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:03
03:51
00:48

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Gazas