Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saremos ralio dalyviai išbandė greičio ruožus ir prabilo apie pavojus

„Rally Saaremaa 2014“ trasų susirašymas
Tomo Markelevičiaus nuotr. / „Rally Saaremaa 2014“ trasų susirašymas
Šaltinis: Specialiai gazas.lt iš Estijos
0
A A

Ketvirtadienį Saremos saloje vyksiančio ralio dalyviai turėjo galimybę išbandyti greičio ruožus. Tiesa, dalyviai juos privalėjo įveikti ne koviniu, o įprastu tempu. Šios dienos pagrindinė užduotis – greičio ruožų užsirašymas. Stenogramas ralio dalyviai galės sudarinėti dar ir penktadienį.

Beveik visi ralio dalyviai ketvirtadienį paskyrė stenogramų sudarymui. Laiko tam numatyta dar ir penktadienį, tačiau dauguma ekipažų rytoj tik tikrinsis savo užrašus ir koreguos stenogramą.

Penktadienį taip pat numatyta ir dalyvių automobilių techninė komisija. Ji prasidės nuo devintos valandos ryto.

VIDEO: „Saaremaa“ ralio greičio ruožų susirašymas

Lietuvai atstovaujantys Giedrius Notkus ir Dalius Strižanas ketvirtadienį taip pat suskubo susidaryti ralio stenogramas ir jas pasitikrinti. Tiesa, kelių greičio ruožų patikrinimą tautiečiai pasiliko penktadieniui.

Tomo Markelevičiaus nuotr./„Rally Saaremaa 2014“ trasų susirašymas
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Rally Saaremaa 2014“ trasų susirašymas

Prie greičio ruožų starto buvo galima sutikti ir daugiau lietuvių. Kai kurie iš dalyvių net ir susirašymo metu turėjo šiokių tokių nuostolių. Ne vienas ekipažas keitė į akmenis ir pralaidas prakirstus ratus.

Pernai mes čia neblogai pasirodėme, todėl tikimės, kad šiemet čia bus dar geriau

„Šiame ralyje pats pavojingiausias yra devintas ir dešimtas greičio ruožas, kuris kartojasi. Čia būna daug visokiausių avarijų. Susirenka daug žiūrovų. Buvo ir tokių atvejų, kad šiame GR automobilis įlėkė į žiūrovus. Gaila, bet šis sportas toks. Pernai mes čia neblogai pasirodėme, todėl tikimės, kad šiemet čia bus dar geriau. Greičio ruožus žinome, bet žinojimas irgi pakiša koją. Važiuosime pagal stenogramą ir tą darysime kaip galima greičiau“, – pasakojo G.Notkus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas