Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„D1Sport“ komanda: 2014-aisiais dauguma šonaslydininkų daužys savo bolidus į sieną „Kiss the wall“ rungtyje tik dėl taurės ir žiūrovų simpatijų

Šoninis slydimas
Aurelijaus Vaičiulionio nuotr. / Šoninis slydimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tik prasidėjo 2014 metai, o jau yra sudarytas visų metų renginių kalendorius. Visų dalyvių ir žiūrovų laukia net 3 skirtingos lygos, tai pat „Prestigio EEDC“ ir „Drift Allstars“ renginiai. Iš viso 14 šoninio slydimo varžybų, kurie vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose ir Kačerginėje, rašoma „D1Sport“ pranešime spaudai.

Lietuvos žiūrovai išvys „Autoplius Lietuvos driftingo čempionatą“ bei dvi lygas, kurias organizuos „D1Sport“ komanda. Ketvirtus metus iš eilės komanda rengs „D1Sport driftingo čempionatą“, kurio pereinamąją taurę šiuo metu turi Andrius Čibirka, ir naują „street“ lygos čempionatą. Kiekvieną DSDC („D1Sport Street Drift Challenge“) ir DDC („D1Sport Drift Championship“) lygą sudarys keturi atskiri etapai. 

Tikimasi, kad šie metai bus dar įdomesni nei praeiti, nes planuojami etapai vyks naujose vietose. Du etapai planuojami Vilniuje: ant Trijų kryžių kalno arba Kaukaro žiede, o kitą – „Vichy“ vandens parko ir „Ozo“ prekybos centro teritorijose. Alytaus mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė suteikė galimybę organizuoti vieną iš etapų Alytaus gatvėse, todėl šiuo metu derinama, kurioje vietoje bus rengiamas etapas ir kuri gatvė bus uždaryta. 

„DSDC Street“ lygos čempionatas skirsis nuo kitų lygų savo apribojimais: „Top 5“ pilotai, dalyvaujantys DDC čempionate, negalės rungtis „street“ lygoje. Taip pat padangų plotis bus ribojamas iki 215 mm, tačiau aukštis ir padangų skersmuo nebus ribojami. Reglamente bus tam tikrų apribojimų dėl šoninio slydimo automobilių. Tokie apribojimai leis suvienodinti daugumos dalyvių greitį, žiūrovai turės galimybę pamatyti naujus veidus ant apdovanojimų pakylos. „Driftingo“ entuziastai, kurių  biudžetas nėra didelis, turės daugiau galimybių užimti geresnę vietą, nes, suvienodinus dalyvių greitį, pilotų sugebėjimai lems daugiau negu automobilio paruošimas. 

Dauguma dalyvių daužys savo bolidus į sieną ir viskas – tik dėl žiūrovų simpatijų ir taurės už gražiausią „Kiss The Wall“

„Šiemet nemažai dėmesio skirsime „driftingo“ komandoms. 2014 m. sezone bus pradėta komandinė įskaita, o sezono pabaigoje planuojame apdovanoti 3 geriausias komandas. Be to, parado metu bus suteikta galimybė pasirodyti komandoms ir laimėti papildomus prizus bei žiūrovų ovacijas“, – sako „D1Sport“ komandos prezidentas Kastytis Alekna.

2014 m. „D1Sport“ šoninio slydimo renginių sezone numatoma nemažai pokyčių. Planuojama daugiau dėmesio skirti žiūrovams ir jų pramogoms. Taip pat daugiau dalyvių galės laimėti taures, dalyvaudami naujuose „drifto“ rungtyse.  Iškritę po kvalifikacijos rungties dalyviai varžysis rungtyse „Kiss The Wall“, „Kick“ ir „King of Parking“.

„Kiss The Wall“ – „pabučiuok sieną“ – rungties užduotis bus savo automobilio buferiu paliesti specialiai pastatytą sieną. Pasak „D1Sport“ atstovų, dauguma dalyvių daužys savo bolidus į sieną ir viskas – tik dėl žiūrovų simpatijų ir taurės už gražiausią „Kiss The Wall“. 

„Kick“ – „smūgis“, tai rungtis, kurios metu pilotai turės pravažiuoti kuo arčiau ir kontakto atveju pilotas ne pralaimės, o priešingai, negu pagal varžybų reglamentą, laimės kovą (kontaktas, po kurio bėgantysis pakeitė slydimo trajektoriją ar kampą, reiškia besivejančiojo pralaimėjimą). 

„King of Parking“ – „parkavimosi karalius“, tai rungtis, kurios metu „driftingo“ pilotai turės pastatyti savo bolidus tarp dviejų stovinčių mašinų. Kas tai padarys įspūdingiau, tas laimės taurę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas