Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 30, 12:57

Testiniame „Samsonas Rally Utena“ greičio ruože sužibėjo suomis Sami Pajari

Penktadienio popietę Utenoje prasidės paskutinis Lietuvos automobilių ralio ir ralio sprinto čempionatų etapas „Samsonas Rally Utena“. Ryte dalyvių jau laukė ir vienas greičio ruožas, kuris buvo bandomasis. Jo įveikimo laikas nėra skaičiuojamas į bendrą dalyvių rezultatą, rašoma pranešime.
„Samsonas Rally Utena“ testinis greičio ruožas
„Samsonas Rally Utena“ testinis greičio ruožas / Vytauto Pilkausko nuotr.
Temos: 2 Ralis Utena

10 val. ryte prasidėjusį testinį „Samsonas Rally Utena“ greičio ruožą visi norintys dalyviai galėjo įveikti po du kartus. Šioje gana trumpoje, 3,9 km ilgio distancijoje geriausią rezultatą pademonstravo suomiai – Sami Pajari ir Janni Hussi.

Ekipažas šiose varžybose startuoja šių varžybų vardo partnerio Martyno Samsono automobiliu „Škoda Fabia N5+“. Testiniame greičio ruože jie pirmuoju bandymu užfiksavo 1 min. 53,8 sek. laiką ir šio rezultato vėliau nei jie patys, nei kažkas kitas nepagerino.

Antro rezultato autoriais tapo Justo Tamašausko ir Dovydo Ketvirčio duetas. Jie lenktyniauja „Škoda Fabia R5“ automobiliu. Lyderiams duetas nusileido 1,3 sek. Trečią laiką užfiksavo Lietuvos ralio čempionų titulą iki šių varžybų jau užsitikrinęs Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas. Nuo testinio greičio ruožo lyderių jie atsiliko 1,6 sek.

Iškilminga „Samsonas Rally Utena“ varžybų atidarymo ceremonija numatyta penktadienį 13 val. greta Kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“, kuriame ir įsikūręs ralio štabas. Čia jau dabar įrengta starto arka. Iš čia dalyviai pajudės į pirmuosius greičio ruožus. Jau tą pačią dieną ekipažų lauks keturi dieniniai ir du naktiniai greičio ruožai. Po jų, 21.30 val. numatytas grupės „Begėdžiai“ koncertas, kuris vyks Didžiojoje lauko scenoje prie Utenos kultūros centro.

Šeštadienį – antroji ralio diena. Ji prasidės 8.25 val., kai pirmame antrosios dienos greičio ruože startuos pirmasis automobilis. „Samsonas Rally Utena“ dalyvių apdovanojimai numatyti 21 val., o iš karto po jų – Donato Montvydo ir grupės koncertas. Varžybos bus transliuojamos tiesiogiai. Transliacija vyks ralio „Facebook“ puslapyje.

Daugiau informacijos apie dalyvių sąrašą, greičio ruožų starto laikus, rezultatus ir kitą informaciją galima rasti www.autorally.lt bei organizatorių puslapyje www.rallyutena.lt. Bilietai į ralį kainuos dešimt eurų. Juos bus galima įsigyti prie įvažiavimų į greičio ruožus, o išankstinė prekyba vyksta Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“. „Samsonas Rally Utena“ varžybas globoja Utenos rajono savivaldybė.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas