Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 05, 15:52

Užvirė diskusija tarp Dakaro lietuvių: ar Edvinas Juškauskas kaltas, kad Antanas Juknevičius įklimpo?

Trečioji Dakaro ralio diena eina į pabaigą ir po greičio ruožo finišo dalyviai pasakoja įspūdžius. Antanas Juknevičius, kalbėdamasi apie dienos sunkumus, prisipažino vėl padaręs klaidą ir dėl to ekipažas prarado net mažiausiai 20 minučių. Tačiau feisbuke ši jo žinutė sulaukė ir kolegos Aisvydo Paliukėno atsako, kuriame pastarasis paragino nemeluoti žmonėms.

„Trečioji greičio ruožo finišas. „Kreda Team“ preliminariai – 37 vieta. Vakar sakiau sau „Antanai, tau reikia mažinti nuosavą klaidų kraitelį“, bet šiandien neišvengiau nemažos klaidos. Prisivijęs prie kopos Edvino Juškausko automobilį, laikiausi jo įkandin.

Edvinui neužkopus į stačią kopos keterą, jo automobilis ėmė judėti atgal, o aš, iš karto už jo važiavęs, nepakankamai tiksliai įvertinau iki tol automobilius skyrusį atstumą, todėl turėjau labai greitai mestis į šoną, norėdamas išvengti galimo susidūrimo, potencialiai pabaigusio mūsų abiejų Dakaro kelionę gerokai per anksti. Tokio staigaus manevro kaina sumokėta pačia brangiausia Dakaro „valiuta“ – kalėm į duobę, kurioje kapstėmės mažiausiai 20 minučių.

„Facebook“ nuotr./Antano Juknevičiau įrašas socialiniame tinkle
„Facebook“ nuotr./Antano Juknevičiau įrašas socialiniame tinkle

Dienos moralas toks, gerai tai, kas gerai baigėsi“, – tokie buvo A.Juknevičiaus dienos įspūdžiai.

Ir nors iš įrašo neatrodo, kad jis kaltintų dėl šio įvykio kolegą, E.Juškausko šturmanas Aisvydas Paliukėnas su šypsena įsitraukė į diskusiją: „Antanas savam stiliuj, nemeluokit žmonėm, užklimpot toliau:) turim onboardą.“

Trečioji greičio ruožo finišas. #Kreda Team Preliminariai - 37vieta. Vakar sakiau sau „Antanai, tau reikia mažinti...

Posted by Antanas Juknevičius on 2021 m. sausio 5 d., antradienis

Toks įrašas tuoj pat sulaukė raginimų papasakoti daugiau arba parodyti tą turimą įrašą iš automobilio.

Pats Antanas irgi sureagavo, atsakydamas Aisvydui ir taip pat negailėdamas šypsenėlių: „Užklimpom toliau, bet trajektoriją praradom jums užstrigus ir turėję per aplinkui apvažinėti. Bet mes gi tik save dėl to ir kaltinam. Sėkmės ryt.“

Antanas taip pat pridėjo vaizdo įrašą, kurį peržiūrėjus kiekvienas gali padaryti savas išvadas. Vaizdai, kaip visada iš Dakaro etapų, nuostabūs.

Apie antradienį „Kreda“ pilotai kalbėjo štai taip: „Galvojome vienu metu, kad atšauks greičio ruožą. Matomumas buvo nulinis“, – sakė komandos navigatorius Darius Vaičiulis.

„Šiame Dakare viena diena už kitą geresnė. Maršrutas superinis, esam labai laimingi įveikę šią dieną“, – įkandin dėstė mintis ir įspūdžiais dalijosi Antanas Juknevičius.

Taip pat skaitykite: E.Juškausko ir A.Paliukėno trečiąją Dakaro dieną apkartino incidentas: kliudė gulintį motociklą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas