Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 01, 15:08

V.Valiukevičių ir P.Kavaliauską Dakare toliau lydi sunkumai, tačiau jie važiuoja greitai

„Dakar Classic“ dalyvaujantis „Heston Airlines“ ekipažas toliau priversti spręsti automobilio techninius nesklandumus. Kaip ekipažas paskelbė feisbuke po prologo, finišavo, bet su problemomis.

Valdas Valiukevičius ir Paulius Kavaliauskas dar Dakarui neprasidėjus jau turėjo tvarkyti automobilį – pakeliui į starto vietą iš pradžių neveikė navigacijos sistema, vis dėlto ekipažui pavyko automobilį užvesti.

Pradėjus važiuoti vis dėlto jie teigė pastebėję, kad kyla aušinimo skysčio temperatūra.

Ta pati problema kamavo komandą ir pirmąją Dakaro ralio dieną.

„Šiandien pirmą tą prologą pravažiavom gerai, bet turėjom problemų – toliau kaista variklis, todėl turėjom prieš startą prisipilti aušinimo skysčio.

Iki finišo likus dviem kilometrams vėl užsidegė geltona lemputė, kuri privertė dabar po finišo vėl sustoti ir pilsime vandenį, nes aušinimo skystis baigėsi mums jau“, – po finišo kalbėjo P.Kavaliauskas.

Jis pasidžiaugė bent tuo, kad pirmąjį greičio ruožą jie su Valdu nuvažiavo labai geru laiku.

Preliminariai skelbiama, kad šis ekipažas po prologo užima 27-ą vietą tarp 142-ių dalyvių.

Jau vykdamas į pirmojo starto vietą „Dakar Classic“ dalyvaujantis „Heston Airlines“ ekipažas susidūrė su pirmosiomis techninėmis problemomis. Kaip feisbuke penktadienio vakarą skelbė Valdas Valiukevičius, Dakaro maratonas komandai prasidėjo dar pačiam Dakarui neprasidėjus. Vis dėlto problemas ekipažas sako bent iš dalies išsprendęs ir sėkmingai pasiekė starto vietą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas