2013-06-10 15:02

Panevėžietiška „Autoplius Fast Lap“ nugalėtojų tradicija – „saulučių paišymas“

Gytis Vaitulionis iš Panevėžio puikiai pasirodė praėjusiame „Autoplius Fast Lap“ varžybų etape Estijoje. „Race“ lenktynėse jis du kartus lipo ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio.
Gytis Vaitulionis su „Subaru Impreza“ „paišo saulutes“
Gytis Vaitulionis su „Subaru Impreza“ „paišo saulutes“ / Kadras iš vaizdo siužeto

Mėlynai-juoda „Subaru Impreza“ su daugiau nei 400 AG (turbūt) nepaliko vilčių kitiems „Race“ dalyviams. Vieną po kito kaip saulėgrąžas gliaudęs G.Vaitulionis pirmose varžybose startavo iš ketvirtos pozicijos, tačiau jau po kelių ratų tapo pirmas, o antrose varžybose, startavęs iš paskutinės vietos, po 4 posūkių jau buvo pirmas.

Pergalę G.Vaitulionis atšventė netradiciškai – piešdamas „saulutes“ trasoje. Tai nebūtų nieko keisto, jeigu „Subaru Impreza“ nebūtų varoma keturiais ratais. Kaip tai atrodo, siūlome pažiūrėti vaizdo siužete.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą