Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 09, 18:54

Fotopolicija. Kelių erelis su „Audi“ limuzinu sutrukdė švariai išvalyti gatvę prie Seimo (nuotraukos)

15min.lt skaitytojas užfiksavo KET pažeidimą A.Tumėno gatvėje prie parlamento rūmų.
Užfiksuotas pažeidimas
Užfiksuotas pažeidimas / Mindaugo T./15min.lt skaitytojo nuotr.

Naujienų portalo skaitytojas Mindaugas T. sostinės A.Tumėno gatvėje, netoli Seimo, užfiksavo „Audi A6“ vairuotojo pažeidimą.

„Kaip supratau, tas žmogus įjungė avarinį ir atseit trumpam nubėgo į Seimą. Kaip tik tuo metu gatvėje dirbo traktorius, valęs sniegą. Šitas pažeidėjo automobilis buvo vienintelis trukdęs švariai išvalyti visą gatvę,“ – pasakojo Mindaugas.

Vilnietis atkreipė dėmesį, kad mašina palikta ne tik ženklo „Sustoti draudžiama“ galiojimo zonoje – apie draudimą byloja ir geltonai nudažytas šaligatvio kraštas. Be to, avarinę signalizaciją draudžiama naudoti, jei mašina iš tiesų nėra sugedusi.

Naujienų portalas dėkoja Mindaugui už atsiųstas nuotraukas ir pastebėjimus!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas