Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotopolicija. Kelių erelius keičia kiemų ereliai

Kiemo erelis
Kadras iš vaizdo siužeto / Kiemo erelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Miesto centre gyventi visada yra gerai, tačiau ne paslaptis, kad su automobiliams skirtomis vietomis čia – ne pyragai. Ir žmonės tai sprendžia įvairiais būdais.

15min.lt skaitytojas pasidalino savo pagamintu vaizdo siužetu ir pridėjo komentarą:

„Vilniaus centras. Čia gyventi gera. O kad taip nors keli kvadratiniai metrai būtų mano ir tik mano... Vieta, kuria galima susigundyti yra kiemas tarp Goštauto, Vasario 16-osios ir Jakšto gatvių. Visiškai nesvarbu, kad jis yra visų namo gyventojų, tačiau netrūksta ir tų, kurie nepaisydami teisės aktų gali drąsiai grandinėmis ir užtvaromis atsirėžti gabalą asfalto, ypač jei ant jo galėtų prisiglausti keturi ratai, pageidautina džipo. Čia jau kiemo erelių lizdas.

Ką daryti, jei grįžti namo ir matai, kad tavo okupuota kiemo dalis tapo neprieinama? Kad kažkokia griuvena užkirto kelią link tavo, ir tik tavo, teritorijos? Policijai juk nesiskųsi, o teisingumas kumštį gniaužia. Tada belieka palikti automobilį neįgaliųjų vietoje, plačiai išskleisti sparnus ir atsiduoti skrydžiui, nes esi kiemo erelis ir tvarka bus.“

VIDEO: Kiemo Erelis

Bandymas išleisti orą iš „konkurento“ automobilio padangos tikrai nėra pats geriausias būdas kovojant dėl vietos namo kieme.

Kokio tipo „kovotojų“ už stovėjimo vietas ir jų priemonių yra tekę matyti jums?

Portalas 15min.lt ir laikraštis „15min“ tęsia akciją: fotografuok, filmuok keistus kelių reiškinius, neteisingai pastatytus ženklus, kelių erelius, KET pažeidėjus, gatvių teršėjus bei kitokio plauko chuliganus ir siųsk nuotraukas bei vaizdo medžiagą adresu fotopolicija@15min.lt.

Arba pats tapk žurnalistu ir publikuok naujienas skaitytojų portale Ikrauk.15min.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas