Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotopolicija. „Tiuninguoto“ „VW Golf“ vairuotojo elgesį komentavo net susisiekimo ministras E.Masiulis (nuotraukos)

Automobilis VW, paliktas važiuojamojoje dalyje
15min.lt nuotr. / Automobilis VW, paliktas važiuojamojoje dalyje
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt rubrikoje „Fotopolicija“ jau rašėme apie Vilniuje, Šeškinėje, netvarkingai pastatytą automobilį „VW Golf“.

Speciali rubrika FOTOPOLICIJA.

Po šios publikacijos skaitytojas, neparašęs savo vardo, tačiau prisistatęs kaip automobilio savininkas, redakcijai parašė piktą laišką. Jame klausia, kokius KET (Kelių eismo taisyklių) punktus pažeidžia.

Skaitytojo interesas 15min.lt – šventas dalykas. Jei žmogus nesuprato, pažvelgęs į savo automobilį iš šalies, žurnalisto pareiga yra jam padėti. Tiesa, iš pradžių pasiūlėme vairuotojui pasiskaityti KET ir pačiam išsiaiškinti, kokius punktus pažeidžia. Nesulaukę patvirtinimo, kad VW vairuotojas rado atsakymą, pirmiausia kreipėmės į kompetentingus eismo priežiūros pareigūnus.

Automobilis galėjo būti nutemptas

Vilniaus apsk. VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vadas Marius Putrimas portalui 15min.lt taip pakomentavo situaciją: „Automobilio „Golf“ vairuotojas pažeidžia šiuos Kelių eismo taisyklių punktus:

146 (Sustoti ir stovėti transporto priemonėms leidžiama dešinėje kelio pusėje, kuo dešiniau kelkraštyje, o jeigu jo nėra – važiuojamosios dalies pakraštyje) – LR ATPK 124¹ str. 6 d. numato 20–40 litų baudą arba įspėjimą.

151 (Statyti transporto priemonę kampu į važiuojamosios dalies kraštą galima tik ten, kur tai leidžia stovėjimo būdą nurodantys ženklai ir (arba) važiuojamosios dalies ženklinimas) – LR ATPK 124¹ str. 6 d. numato 20–40 litų baudą arba įspėjimą.

155.8 (sustoti ir stovėti draudžiama: sankryžoje ir arčiau kaip 5 m atstumu nuo jos) – LR ATPK 124¹ str. 6 d. numato 20–40 litų baudą arba įspėjimą.

155.10 (ten, kur sustojusi transporto priemonė užstotų kitiems vairuotojams šviesoforo signalus ar kelio ženklus arba kliudytų kitų transporto priemonių ar pėsčiųjų eismui) – LR ATPK 124¹ str. 4 d. numato 40–80 litų baudą.Jei apie tokį automobilį laiku būtų informuota policija, šis automobilis iškart būtų priverstinai nuvežtas...

Jei apie tokį automobilį laiku būtų informuota policija, šis automobilis, vadovaujantis LR ATPK 269 str. 7 d., iškart būtų priverstinai nuvežtas.“

Ministro komentaras

Susiekimo ministras Eligijus Masiulis, viešėdamas „15min“ redakcijoje, susipažino ir su „Fotopolicijos“ veikla. Jis taip pat pakomentavo ir „tiuninguoto“ „VW Golf“ situaciją: „Aišku, tai yra KET pažeidimas. Neišlaikytas 5 metrų atstumas iki sankryžos. Turi būti išlaikytas matomumas nuo sankryžos, o šiuo atveju šis reikalavimas pažeistas.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas