Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotopolicija. Nufilmuotas savo ir aplinkinių gyvybėmis rizikuojantis „VW Jetta“ vairuotojas

VW lenkimo momentas
Kadras iš Pauliaus V. filmuotos medžiagos / VW lenkimo momentas: neva labai skubantis greičio mėgėjas gąsdino priešpriešiais važiuojančių mašinų vairuotojus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmuotoje medžiagoje užfiksuotas rizikingai manevruojantis vairuotojas.

„Ar teisingai, vertinant pagal KET, baltojo VW vairuotojas atliko lenkimą?“, – retoriškai klausia naujienų portalo 15min.lt skaitytojas Paulius V., atsiuntęs redakcijai jau ne pirmą eismo kultūrą ir vairavimo sąlygas mūsų šalyje atspindinčią vaizdo medžiagą.

Joje užfiksuota, kaip užmiesčio kelyje „skubantis“ automobilio „VW Jetta“ (valst. nr. FBF 171) vairuotojas, neatsižvelgdamas į priešpriešais važiuojančių mašinų srautą, lenkia kitas transporto priemones. Baltos spalvos 2006 metų laidos „Volkswagen“ sedano savininkas nesielgia itin įžūliai, tačiau nežinantiems ko iš jo tikėtis priešpriešiais važiuojantiems vairuotojams tenka mažinti greitį ir trauktis į kelkraštį.

„Mano supratimu šis vairuotojas pažeidė: KET 141.3 punktą – privaloma įsitikinti, kad lenkimui būtina eismo juostos atkarpa yra laisva ir nebus kliudoma priešpriešiais atvažiuojančioms transporto priemonėms; Pagal KET 141.4 punktą vairuotojas turi būti įsitikinęs, kad baigdamas lenkti, jis galės grįžti į savo eismo juostą, nesukliudydamas lenkiamai transporto priemonei“, – rašo Paulius.

Redakcija dėkoja Pauliui už atsiųstą filmuotą medžiagą bei komentarus!

Portalas 15min.lt ir dienraštis „15min“ tęsia akciją: fotografuok, filmuok keistus kelių reiškinius, neteisingai pastatytus ženklus, kelių erelius, KET pažeidėjus, gatvių teršėjus bei kitokio plauko chuliganus ir siųsk nuotraukas bei video fotopolicija@15min.lt.

Arba pats tapk žurnalistu ir publikuok naujienas skaitytojų portale Ikrauk.15min.lt.

VIDEO: 15min.lt - Rizikingas VW lenkimas užmiesčio kelyje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas