Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotopolicija. Nijolė Pareigytė įkliuvo antrą kartą

Fotopolicija. Nijolės pareigytės AUDI Q7
15min.lt skaitytojo E.T. nuotr. / Fotopolicija. Nijolės pareigytės AUDI Q7
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujienų portalas 15min.lt ir dienraštis „15min“ skelbia akciją: fotografuok, filmuok „kelių erelius“, KET pažeidėjus, gatvių teršėjus bei kitokio plauko chuliganus ir siųsk nuotraukas bei video 15min@15min.lt.

„Laba diena, nuotraukoje puikiai matyti kaip mūsų Lietuvos „Žvaigždė“ stovi neįgaliųjų vietoje :) Geras pavyzdys, kokie mes žvaigždūnai išpuikę. Automobilis nufotgrafuotas prie BIG prekybos centro, Ukmergės g. Vilniuje", – tokį prierašą prie nuotraukos, kurioje matyti, kad grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė automiblį paliko neįgaliesiems skirtoje vietoje, atsiuntė 15min.lt skaitytojas.

Naujienų portalas 15min.lt susisiekė su dainininke ir gavo jos komentarą. Mergina tikino nematanti nieko blogo, kad automobilį paliko neįgaliųjų vietoje. Esą kai greta aplink daugybė laisvų vietų, nėra nieko baisaus trumpam automobilį palikti tokioje vietoje.

„Niekuomet nepalikčiau automobilio ten, kur aplink nebūtų nė vienos laisvos vietos neįgaliesiems. Tos vietos padarytos ne šiaip sau. Kai skubi, kai palieki mašina 10-iai minučių, nežinau, ar tai didelis nusikaltimas. Šalia stovėjo ir kitas automobilis, bet tik mane reikia fotografuoti ir apkaltinti chamizmu“, – pasipiktinusi N.Pareigytė.

Dainininkė sako nesuvokianti, kodėl žmonės taip elgiasi. „Nežinau, gal žmonės neturi ką veikti. Gal jie iškvietė ir policiją, norėjo, kad nutemptų mane. Deja, nespėjo, nes buvau ten tik 10 minučių“, – sako dainininkė.

„Tegul žiūri tie žmonės. Gal ir teisingai jie daro, kad fotografuoja. Mes gal kaip tik turėtume būti pavyzdys. Bet aš tikrai ne kasdien statau mašina neįgaliųjų vietose. Kiekvieną dieną mes patys galime tapti neįgaliaisiais, neduok Dieve“, – kalbėjo populiari gražuolė.

Beje, Neli „Fotopolicija“ užfiksavo jau antrą kartą.

 Visi „Fotopolicijos“ straipsniai

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas